Розвиток спорту

Готуємо зміну для національної збірної з футболу

"Коли разом з командою «За конкретні справи» ми будували спортивний комплекс у невеличкому селі Плужне Хмельницької області, багато хто дивувався. Втім, я завжди був переконаний, що справжні таланти живуть не лише у великих містах, і дітям з обласних центрів також треба дати можливість розвиватися. III міжобласний турнір з футзалу, який пройшов у Плужному – найкраще тому підтвердження", – переконаний народний депутат України Олександр Герега.

детально

Оновлено футбольне поле у Дунаєвецькій громаді

Славне ім’я Дунаєвець завдяки перемогам у різних видах спорту відоме не лише в Хмельницькій області, а й далеко за межами України. Але найпопулярнішою грою і серед малечі, і серед дорослих залишається футбол. Юні учасники команди розвивають швидкість реакції, точність рухів і зміцнюють свій загальний фізичний стан, про що свідчать неодноразові перемоги футбольної команди «Епіцентр» на турнірних змаганнях. А для здобуття перемог необхідні відповідні умови.

детально

Дві нові соціально-спортивні школи Фонду «Реал Мадрид» відкрито в Україні

Громадська організація «Епіцентр – дітям» та Фонд «Реал Мадрид» 15-16 жовтня відкрили одразу дві соціально-спортивні школи Фонду в Україні – в м. Ірпінь Київської області та у декількох населених пунктах Хмельницької області.

детально

Тренеру з Городка - висока нагорода держави!

«Пишаюся! Моєму першому тренеру з вільної боротьби – Вячеславу Івановичу Пантєлєєву Указом Президента присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізкультури і спорту, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

детально