Партія
«За конкретні справи»
Провідна політична сила Хмельницької області

Історія партії бере початок у Хмельницькій області у 2012 році як громадської організації. Ініціатором її створення виступив народний депутат України Олександр Герега, а також представники різних національностей, релігійних конфесій, різного соціального статусу, професій та віку - прості і працьовиті мешканці Хмельниччини, авторитетні підприємці і депутати, громадські діячі і волонтери.

У зв’язку з необхідністю більш ґрунтовного впливу на громадське життя Хмельниччини було прийнято рішення про участь громадської організації в політичному житті області через політичну партію. Партію «За конкретні справи» було зареєстровано 26 березня 2013 року. Співголовами партії було обрано Олександра Герегу, Галину Герегу та Володимира Поворозніка.

На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року засновник партії Герега Олександр Володимирович отримав найвищий результат довіри виборців в Україні - 73,86% голосів та став народним депутатом України від одномандатного виборчого округу №192 Хмельницької області.

На сьогодні Герега Олександр Володимирович не знаходиться в лавах партії "За конкретні справи".

Під час місцевих виборів 2015 року партія «За конкретні справи» також отримала мандат довіри від жителів Хмельницької області та посіла перше місце за кількістю депутатів в Хмельницькій обласній раді (19 з 84 депутатів або 22,6%).

Ідеологія партії

Основна ідеологія партії - пряма народна демократія - кожен громадянин області має брати участь у розподілі спільних фінансів територіальних громад, контролі за їх використанням та прийнятті рішень, які безпосередньо стосуються життя громади та кожного її мешканця.

Основні принципи програми політичної партії
«За конкретні справи»:

Народна економіка працьовитих власників і відповідальних господарів;

Суспільство соціальної справедливості, де молодість має перспективу, а старість - повагу і гарантований захист;

Україна – парламентсько-президентська республіка, де утверджується народовладдя;

Україна - частина європейської цивілізації, рівноправний учасник політичних і економічних інтеграційних процесів.

Державі – сучасні, міцні та ефективні інститути влади!
Суспільству – ефективні механізми контролю за владою!

Партія «За конкретні справи» пропонує збалансований розвиток суспільства, який передбачає економічне зростання, матеріальне виробництво і споживання, що базуються на здатності екосистем відновлюватися і підтримувати життєдіяльність нинішніх і майбутніх поколінь. Зробити це можна лише на засадах дієвого народовладдя, поваги до прав і свобод людини, захисту прав власності, громадянської злагоди і християнської моралі, духовного і всебічного розвитку особистості.

Партія пропонує співвітчизникам делегувати до усіх рівнів рад політиків, які орієнтуються не на інтереси окремих кланів, а на традиційні для України та Європи цінності народної демократії.

Громадська діяльність

Партія «За конкретні справи» активно займається економічним відродженням Хмельницької області.

Партією проведена значна робота з покращення матеріально-технічної бази житлових будинків Хмельниччини, надається матеріальна підтримка медичним та освітнім закладам, підприємствам та установам бюджетної сфери, надаються будівельні матеріали і проводять, здійснюється перекриття дахів, закупка меблів, комп’ютерної техніки, автомобілів швидкої допомоги, тракторів, снігоприбиральної машини та інше.

Команда
Галина Герега

– співголова політичної партії «За конкретні справи», депутат Київради V та VI скликання, заступник Київського міського голови — секретар Київради (2011-2014).

Володимир Поворозник

– співголова політичної партії «За конкретні справи», секретар партії. Депутат Хмельницької обласної ради від ПП "За конкретні справи".

Неоніла Андрійчук

– перший заступник голови Хмельницької обласної ради.

Уляна Ткаченко

– голова депутатської фракції політичної партії "За конкретні справи" Хмельницької обласної ради.

Світлана Павлишина

– заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації.