Оновлено футбольне поле у Дунаєвецькій громаді

Славне ім’я Дунаєвець завдяки перемогам у різних видах спорту відоме не лише в Хмельницькій області, а й далеко за межами України. Але найпопулярнішою грою і серед малечі, і серед дорослих залишається футбол. Юні учасники команди розвивають швидкість реакції, точність рухів і зміцнюють свій загальний фізичний стан, про що свідчать неодноразові перемоги футбольної команди «Епіцентр» на турнірних змаганнях. А для здобуття перемог необхідні відповідні умови.

onovlene futbolne pole u dunaievetskii hromadi

Саме тому у зв’язку з незадовільним станом газону футбольного поля комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Спорт для всіх», на якому щотижнево проводяться тренування та матчі чемпіонатів Хмельницької області, районні та міські змагання, спортивні свята та спартакіади, за підтримки народного депутата України Олександра Гереги закінчується впровадження великого інфраструктурного проєкту з реконструкції футбольного поля. Проведена культивація, вирівняно та прикатано ґрунт, завезено понад 900 тон піску, змонтовано системи поливу, проведено нівелювання території, розпочато роботи із застилання рулонного газону.

onovlene futbolne pole u dunaievetskii hromadi2

Жителі міста Дунаївці та усієї Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади сподіваються і на подальше взаєморозуміння, тісну співпрацю з командою «За конкретні справи» у вирішенні соціально-економічних проблем громади.

Автори: Івлєва Т., Середа О.