Передвиборча програма
Олександра Гереги
Шановні виборці! Нехай передвиборчі обіцянки роздають інші, а я відразу буду робити реальні справи. Весь свій час я і моя команда будемо використовувати на втілення конкретних рішень, які дозволять запустити стратегічні реформи та зміни в ключових сферах нашого життя.
Загальнополітичні принципи

Моя мета – побудувати разом з Вами сильну державу, справедливе суспільство та розвинену економіку. Люди гідні того, щоб держава надавала їм якісний сервіс, а податки були справедливими, простими і зрозумілими.

Усі мають платити податки власній державі та розвивати країну, де живуть наші батьки і наші діти. Тому я підтримую заміну податку на прибуток податком на виведений капітал, який є передумовою інвестицій в Україну, базою для розвитку національної економіки та перешкодою для виведення грошей у офшори.

Окремим і надважливим напрямом своєї діяльності вважаю підтримку військовослужбовців Збройних Сил України, членів добровольчих збройних формувань, які своїм життям та здоров’ям відстоюють незалежність України. Докладу всіх зусиль для покращення матеріально-технічного забезпечення військових підрозділів.

На законодавчому рівні підтримаю всі мирні ініціативи. Україна – єдина, кордони – незмінні!

Створення принципово нових правил управління країною, об’єднаних територіальних громад за участі громадян та громадянського суспільства

Виборці повинні мати вплив на ухвалення державних рішень.

Право володіння землею надавати тільки українським громадянам.

Заборонити стягувати пеню за заборгованість із комунальних платежів, поки істотно не підвищиться рівень життя громадян.

Як член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, в якому планую працювати і надалі, буду ініціювати та підтримувати законопроекти, які будуть враховувати баланс інтересів держави, суб’єктів підприємницької діяльності (бізнесу) і простих громадян, а також стимулюватимуть розвиток малого і середнього бізнесу, високотехнологічних галузей економіки, і перш за все – IT-технологій.

Не допустити ввезення і продаж неякісних продуктів харчування та питної води. Запровадити їх тотальну перевірку.

Економічний, культурний розвиток виборчого округу, підтримка молоді та спорту

Буду підтримувати і далі процес децентралізації.

Докладу всіх зусиль для зміцнення матеріальної бази шкіл та дошкільних закладів, будівництва нових спортивних об’єктів, подальшого розвитку мережі закладів позашкільного виховання та освіти, спортивних секцій, організації спортивних змагань, пропаганди здорового способу життя.

Ініціюватиму спрямування державних коштів, перш за все, на будівництво і відновлення доріг у сільській місцевості та районних центрів.

Творчі починання та ініціативи обдарованої молоді допомагатиму втілювати у життя.

Сприятиму відновленню мережі сільських будинків культури, створенню умов для їх належного функціонування.

Але для цього треба покладатися, перш за все, на власні сили. За нас нашу роботу ніхто не зробить. Ми здатні почути й зрозуміти один одного, здатні об’єднатися заради достойного майбутнього рідної Хмельниччини, та всієї України, заради спільної мети!

Це і є основний ресурс національного розвитку і головна запорука успіху! Я в це вірю!

Слава Україні! Героям Слава!