ФК «Епіцентр» Дунаївці виборов футбольний Кубок області

Футбольний клуб «Епіцентр» Дунаївці став володарем Кубка Хмельницької області з футболу. Вперше за всю свою довгу історію команда отримала цей статус. Попереду – чергові змагання й нові перемоги.

fk epitsentr dunaivtsi vyborov futbolnyi kubok oblasti

Цього сезону дунаєвецькі футболісти часто радують вболівальників. Наприкінці серпня команда ФК «Епіцентр» увійшла до фіналу Кубку області, в якому з блискучим рахунком 3:0 перемогла серйозного противника – ФК Іскра» з смт. Теофіполь (минулорічного срібного призера Чемпіонату Хмельниччини).

Фінальна гра Кубку Хмельницької області з футболу відбулася наприкінці серпня на центральному стадіоні «Поділля» у Хмельницькому. До речі, до фіналу команда пройшла начебто «на одному диханні», впевнено обігравши всіх своїх суперників у відбіркових матчах.

«Ми продемонстрували переконливі результати: упродовж турніру не зазнавши жодної поразки, пропустивши лише один м’яч та забивши 23 м’ячі у ворота суперників», - наголошує головний тренер ФК «Епіцентр» (Дунаївці) Володимир Ігнатьєв.

fk epitsentr dunaivtsi vyborov futbolnyi kubok oblasti2

З перших хвилин у боротьбі «за Кубок» команда дунаєвчан продемонструвала потужну гру. На полі постійно було гаряче. Від початку першого тайму ФК «Епіцентр» завдав супернику чимало небезпек, в другому – кількість атак зросла та до воріт «Іскри» влучили ще два м’ячі. Перший і другий голи забив Руслан Івашко, якого було визнано кращим гравцем команди, третій – Андрій Беженар.

Як зазначає керівник команди Микола Кулик, перемога підтверджує: команда на вірному шляху. «Це новий статус, що визнає місце і рівень ФК «Епіцентр» на обласній футбольній арені. Радує, що кожна наступна гра команди демонструє жагу гравців до перемоги», - додає він.

Окрім участі та перемоги в Кубку, ФК «Епіцентр» Дунаївці подолала екватор (8-мий тур) на Чемпіонаті Хмельницької області серед команд Прем’єр Ліги та зараз впевнено лідирує в цих змаганнях.

fk epitsentr dunaivtsi vyborov futbolnyi kubok oblasti4

І ще одна приємна новина – з серпня ФК «Епіцентр» Дунаївці вперше за всю свою понад п’ятдесятирічну історію стартувала в національному Чемпіонаті України серед аматорських футбольних команд. І зараз посідає в цьому турнірі гідне місце серед десятки кращих футбольних команд Західного регіону.

За словами Миколи Кулика, на переможно-оптимістичний настрій гравців суттєво впливає підтримка ФК «Епіцентр» Дунаївці з боку народного депутата Олександра Гереги та команди «За конкретні справи».

«Сьогодні футболісти забезпечені всім потрібним: від спортивного спорядження та футбольного інвентаря і харчування до власного транспорту (автобусу), що дозволяє бути мобільними щодо перевезень гравців на різні матчі. Завдяки вирішенню нагальних матеріальних потреб спортсмени отримали змогу зосередитися на тренуваннях, а наявність матеріального стимулу та спортивний азарт підштовхують їх до нових, ще більших перемог», - зазначає Володимир Ігнатьєв.

fk epitsentr dunaivtsi vyborov futbolnyi kubok oblasti3

Безумовно, впливає на команду і допомога «гравця №12» - їхніх уболівальників. «Перемогу в Кубку дунаєвецький ФК «Епіцентр» отримав також завдяки своїм шанувальникам, які на стадіоні в Хмельницькому активно підтримували спортсменів з переможними гаслами та плакатами. До речі, чимало із вболівальників – працівники торгового центру «Епіцентр», - наголошує Микола Кулик.

Попереду нові плани та перемоги, до яких футболісти посилено готуються вже сьогодні. Серед найближчих завдань – вдало виступити в чемпіонатах області та України. Глобальна ж ціль ФК «Епіцентр» Дунаївці – увійти до Другої ліги чемпіонату України з футболу.

fk epitsentr dunaivtsi vyborov futbolnyi kubok oblasti5