Зустріч-знайомство з Послом Королівства Іспанія

12 липня в Комітеті ВРУ у закордонних справах відбулася зустріч-знайомство депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Королівством Іспанія із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Іспанія – пані Сильвією Кортес Мартін.

zustrich znaiomstvo z poslom korolivstva ispaniia

Тема зустрічі – знайомство, обговорення політичного, економічного та культурного напрямків взаємодії України та Королівства Іспанії.

Народний депутат України Олександр Володимирович Герега, член цієї депутатської групи, зауважив: «Україна та Іспанія – це дві важливі європейські країни зі схожим населенням та площею. З плином часу, двосторонні відносини між нашими країнами стають більш плідними, особливо в сферах культури та економіки. Ця тенденція базується на великому потенціалі, який пропонують наші країни для розвитку спільних інтересів та глибокої симпатії і захоплення між народами».

В Іспанії працює велика кількість українців. В той же час, можна побачити зростаючий інтересів іспанців до України. Щорічно Іспанія приймає 3000 українських дітей на тимчасове перебування. З іншого боку, Україна просувається на своєму шляху до зближення з європейськими структурами. Це вибір, який зробила Україна, і який твердо підтримує Іспанія.

«Робота Посольства Іспанії в Україні направлена на розвиток потенціалу співробітництва у різних сферах, на діалог з українською владою задля просування спільних інтересів, як у двосторонніх, так і в міжнародних відносинах, збільшення економічних та торгових об’ємів між нашими країнами та просування мови та культури Іспанії серед громадян України», - підкреслила під час зустрічі пані Сильвія Кортес Мартін.

Голова депутатської групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з Королівством Іспанія Діденко Ігор Анатолійович разом з народними депутатами України Романовою Анною Анатоліївною, Поповим Ігорем Володимировичем та іншими обговорили з Послом важливість співпраці парламентів України і Іспанії, використанні досвіду іспанських парламентарів щодо розвитку ОТГ, туризму, культурних зв’язків, територіальної цілісності, сепаратизму. Зустріч пройшла в теплій щирій атмосфері.

Автори: О. О. Григор’єва, Л. Ю. Нескромнюк