Законопроєкт про ліквідацію схем в оцінці нерухомості підтримано

Народний депутат України Олександр Герега, член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, 31 жовтня підтримав законопроєкт №2047-д щодо ліквідації корупційної схеми в сфері реєстрації звітів про оцінку нерухомості. Члени комітету рекомендували парламенту прийняти проєкт за основу.

zakonoproiekt pro likvidatsiiu skhem v otsintsi nerukhomosti pidtrymano

«Комітет рекомендував Верховній Раді ухвалити у першому читанні законопроєкт №2047-д в редакції Мар'яна Заблоцького. Це доопрацьований комітетський законопроєкт. Його зареєструють сьогодні. Він усуває і майданчики, і монополію оцінювачів», – зазначив Олександр Володимирович.

Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики минулого тижня відмовився підтримати законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості".

Через це розгорівся скандал, деяких депутатів від правлячої партії запідозрили у корупції. Глава фракції «Слуга народу» Давид Арахамія навіть запропонував членам комітету пройти перевірку на поліграфі, яка і відбулася в Комітеті.

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.