У Верховній Раді представлений проєкт бюджету на 2020 рік

15 вересня 2019 р. на сайті Верховної Ради з’явився проєкт Державного бюджету України на 2020 рік, однак він не є остаточним і уряд вже заявляє, що будуть зміни до другого читання. А сьогодні, 20 вересня, народні депутати отримали його друкований варіант.

Народний депутат України Олександр Герега переконаний, що в нинішньому варіанті цей проєкт бюджету не влаштовує ні суспільство, ні парламент.

Нардеп зауважив, що бюджет 2020 року не демонструє перезавантаження у своїй дохідній частині, однак уряд і парламент мають демонструвати «турборежим» не тільки із політичних питань, але й брати до уваги економічні показники і показати, як будуть вирішуватися питання соціальних стандартів, економіки і головне зарплат і пенсій.

«Цей бюджет у своїй суті повторює бюджет 2019 року. Зокрема, збільшення видатків на соціальні витрати, на освіту, культуру є незначними. Раніше анонсувалося, що буде збільшення заробітної плати в освітян, однак його ми не побачили. Немає збільшення пенсій, то як прожити на пенсію 1600 гривень – неможливо», – зазначив парламентар.

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.