«ОПОРА»: народні депутати від Хмельниччини відповідально виконують свої обов’язки

Протягом 9-ти місяців представники громадянської мережі «Опора» проводили моніторинг роботи народних депутатів України, обраних за мажоритарною системою. Від Хмельниччини слідкували за діяльністю чотирьох народних обранців. Серед них і народний депутат України Олександр Герега.

opora narodni deputaty vid khmelnychchyny vidpovidalno vykonuiut svoi oboviazky

«Приємною новиною стало те, що Хмельниччина посіла третє місце у рейтингу областей за середньою оцінкою роботи депутатів, загалом моні торили 105 парламентарів з усієї України», – зазначила під час зустрічі громадський консультант Громадської мережі «ОПОРА» у Хмельницькій області Оксана Банкова.

Оцінювали парламентарів за такими критеріями: робота депутата у Верховній Раді України (відвідуваність засідань Комітетів та пленарних засідань, кількості зареєстрованих постанов, законопроектів, депутатських запитів та виголошення сутнісних промов) та активність на окрузі (кількість проведених депутатом особистих прийомів громадян, участь у публічних заходах та у роботі місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, робота приймалень депутата).

За підсумками відзначили, що Олександр Герега хоч і не брав участі у публічних виступах, однак сумлінно працював в інших напрямках. Зокрема, його приймальні на території 192-го виборчого округу (Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький і Ярмолинецький райони) Хмельницької області завжди працюють та спілкуються з виборцями, контактна інформація подана на особистих сайтах відповідає дійсності, народний обранець активно бере участь у житті свого округу, виконує передвиборну програму та проводить особисті прийоми громадян.

«Так як подібний моніторинг проводиться вперше, чимало було неточностей та не доопрацювань. Однак нам, як представникам народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, приємно було співпрацювати з представниками «Опори». Звичайно, зроблені певні висновки та взяті до уваги побажання та рекомендації», – зазначив керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги у м. Городок Вадим Якубовський.

Представники громадської мережі «Опора» також відзначили, що планують подібний моніторинг запровадити і у наступному році, мають на меті моніторити й тих, хто цього річ не потрапив до списку депутатів роботу яких відслідковували. Про всі деталі моніторингу кожен з виборців, а саме для них, активісти проводили дане дослідження, може ознайомитись на сайті громадської мережі.