На розгляді Комітету – меценатство у сфері спорту

13 березня в Комітеті ВРУ з питань сім’ї молодіжної політики та туризму відбулось засідання, в порядок денний якого було включено обговорення п’яти законопроектів, що стосуються меценатства у спорті. Це законопроекти №6770, №6770-1, №6771, №6772, №7015.

na rozhliadi komitetu metsenatstvo u sferi sportu

Підтримка спорту, особливо в економічних умовах України є запорукою досягнень, які підтримують позитивний імідж країни. Нажаль вітчизняне законодавство має структуру, яке демотивує будь-кого приймати активну участь у такій підтримці. Побоюючись використання пільг лише у власних інтересах, без відповідного реального створення умов розвитку спорту, держава в податковій політиці займає радикальну позицію. Тому ті, хто сьогодні приймає активну участь у підтримці спорту, добровільно приймають на себе подвійний податковий тягар, сплачуючи фактично не для власного майбутнього прибутку, а за імідж країни.

Народний депутат України Герега Олександр Володимирович приймає таку участь і тому Комітет, висловлюючи повагу, як до особи, яка є справжнім патріотом країни та є надійним та реальним меценатом в сфері спорту, і має власний практичний досвід у відносинах з вітчизняним законодавством у вирішення цієї проблематики, запросив його для участі у своєму засіданні.

За дорученням Олександра Володимировича, в роботі Комітету прийняв участь його помічник-консультант Крівцов Олексій Олексійович та представив пропозиції з питань вирішення податкової проблематики.

Заступником Голови Комітету, народним депутатом Силантьєвим Денисом Олеговичем була позитивно оцінена діяльність Олександра Володимировича і в законотворчій сфері, яка підтримує розвиток вітчизняного спорту. Зокрема, ним було відзначено, що на сьогоднішній день єдиною реальною підтримкою, яка мотивує та заохочує меценатів інвестувати кошти у національний спортивний імідж країни, стали пропозиції Олександра Володимировича, які розглядались та були включені в Закон України від 07.12.2017 р. №2245-VIII«Про внесення змін та доповнень до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

Комітет і надалі сподівається на активну позицію народного депутата України Гереги О. В. у вирішенні проблем, які стосуються долі вітчизняного спорту.

Автор: О.О. Крівцов