Герега та Шинькович за захист селян та розвиток аграрного сектору економіки

По всій території України пройшла акція протесту представників аграрного сектору, які вимагають продовжити мораторій на продаж землі та створення усіх необхідних умов для підвищення рівня життя селянина. Вкотре під стінами Верховної Ради України зібрались тисячі українців, котрі запевнили – це лише попереджувальна акція, і якщо представники влади не приймуть відповідних рішень, яких сьогодні потребують українські аграрії – на цьому не зупиняться.

hereha ta shynkovych za zakhyst selian ta rozvytok ahrarnoho sektoru ekonomiky

В черговий раз на сторону українського селянина стали і представники політичної партії «За конкретні справи» та її засновники народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович.

«Наша команда політичної сили «За конкретні справи», її лідер народний депутат України Олександр Герега, вкотре наголошуємо, що ми як і кожен з вас проти того, щоб на нашій українській землі панували іноземці. Ми не допустимо того, щоб мораторій на продаж землі був знятий, навпаки, відстоюватимемо його продовження ще, як мінімум, на 10 років і вимагатимемо від кожної, відповідальної за це особи, дій спрямованих на розвиток та підтримку українського села», – наголосив під час виступу у Києві народний депутат України Андрій Шинькович.

Створення відповідних умов для ведення сільського господарства, забезпечення високої орендної плати, розвиток промисловості на місцях – це те до чого сьогодні необхідно прагнути, переконані представники політичної сили «За конкретні справи».

Не так давно саме за ініціативи Андрія Шиньковича на 189 виборчому окрузі розпочали збір підписів під зверненням до Президента України, Петра Порошенка, Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана та голови Верховної Ради України Андрія Парубія. У якому одним із пунктів було недопущення продажу української землі. Підтримали позицію народного обранця своїм підписом під документом вже 14 567 громадян. Відповідно, з початком роботи парламенту Андрій Васильович звернувся і до депутатського корпусу з проханням підтримати селян, однак на сьогодні проблеми аграрного сектору зацікавили лише 41 депутата Верховної Ради.

«Виникає питання – чиї інтереси відстоює переважна частина Верховної Ради? Кому слугують «слуги народу»? Дуже важко працювати в парламенті, коли поруч – зрадники інтересів України та українців. А тому, я сповідував і сповідую два принципи: зняття депутатської недоторканості та негайні перевибори Верховної Ради. У вищому законодавчому органі країни повинно працювати більше дієвих людей, людей конкретних справ, а не дешевого популізму», – заявив Андрій Шинькович.

Варто нагадати, минулого року представники політичної партії «За конкретні справи» на Хмельниччині гучно заявили про своє бачення стосунків між аграрними компаніями та селянами. Тоді, пайовики отримували не більше 3-4%, вже сьогодні орендарі збільшили виплати до 7%, а деякі і до 10%. За переконаннями власників земельних ділянок – це великий прорив, адже думка людей почута, а їхні інтереси почали відстоювати. Створений конкурентоспроможний ринок, власники аграрних компаній бояться обдурювати людей, розуміючи, що вже завтра вони підуть до іншого.