Засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики

Сьогодні відбулось засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, де працює народний депутат України Олександр Володимирович Герега, в режимі відеоконференції.

Заслухали доповідь Міністра фінансів України Марченка С.М. про основні напрями роботи та перспективи законодавчих ініціатив на 2020 рік з метою підвищення ефективності подальшої співпраці Міністерства фінансів України з Комітетом з питань фінансів, податкової та митної політики.

Проєкт закону про інтерпеляцію (звернення депутата парламенту до уряду або його представника з певним питанням, після обговорення якого приймається відповідна ухвала) реєстр. №3499 був підтриманий 18 народними депутатами - членами Комітету.

Наступним розглядався законопроєкт про внесення змін до деяких законів України щодо розширення переліку кредитних договорів, на які поширюється дія Закону України "Про споживче кредитування" реєстр. №1109 з підготовки якого Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики був визначений головним., який підтримало 19 членів Комітету.


Три законпроєкти №3060, №3103, №2713 і проєкт постанови ВР України про доповідь Голови Національного банку були перенесені на розгляд на наступне засідання Комітету.