Пишаємося нашими важкоатлетами

За перші 4 дні молодіжного Чемпіонату Європи з важкої атлетики українці вибороли вже 21 медаль, 11 з яких золоті.

358095664 796636025795872 2929568306178540147 n 2

Серед чоловіків срібним призером у віковій категорії до 20 років у сумі двоборства став Андрій Ревко. А найбільш вражаючими стали виступи жінок - Каміли Конотоп, Світлани Самуляк і Марії Гангур. Вони здобули по 3 золоті нагороди й стали абсолютними чемпіонками Європи у вікових категоріях до 23 та до 20 років. Близькою до статуса абсолютної чемпіонки була Віталія Филипів, здобувши 2 золота та 1 срібло.

«Наші спортсмени вже вкотре доводять рішучість, відданість і силу волі українців. Завдяки їм наш прапор майоріє на весь світ, демонструючи незламний дух українського народу. Ми ж продовжимо працювати над створенням найбільш сприятливих умов для розвитку та успішних виступів наших спортсменів», – сказав президент Федерації важкої атлетики України Олександр Герега.

Попереду ще 5 днів змагань і 14 виступів українських спортсменів. Загалом у змаганнях беруть участь 387 учасників із 34 країн, Україну представляють 29 важкоатлетів.