Спрощення умов волонтерської діяльності

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики на засіданні 14 листопада ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді законопроєкт №7492 щодо звільнення від оподаткування певних видів благодійної допомоги, зібраної волонтерами.

315631662 599118158880994 21049255525341255 n

"Усуваємо прогалини в законодавчому регулюванні волонтерської діяльності. За час широкомасштабного вторгнення Україна побудувала не лише одну з найпотужніших армій світу, але й одне з найбільших волонтерських ком'юніті. Сьогодні ці дві одиниці — нероздільні. Полегшуючи умови діяльності волонтерам, ми напряму збільшуємо та пришвидшуємо обсяги благодійної допомоги ЗСУ для ефективної відсічі агресора.
Відтак сьогодні на засіданні профільного комітету підтримали за основу та в цілому законопроєкт №7492. Він надає волонтерам можливість без сплати податків витрачати зібрані кошти на допомогу вимушеним переселенцям з нових гарячих точок 2022 року (Херсонська, Запорізька, Харківська область тощо), учасникам бойових дій по всій Україні, працівникам цивільного захисту та членам їхніх родин.
Також волонтери зможуть претендувати на пільги за період до внесення в Реєстр волонтерів. Працюємо пліч-о-пліч зі спільнотою українських волонтерів та наближаємо перемогу разом!", - повідомив народний депутат України, член Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Герега.