Розвиток українсько-американської взаємодії на всіх рівнях

14 травня народний депутат України Олександр Володимирович Герега, член групи з міжпарламентських зв’язків зі Сполученими Штатами Америки, взяв участь у круглому столі, присвяченому обговоренню проекту підписання представниками великого бізнесу в Україні декларації про принципи взаємодії бізнесу зі сферою державної політики, які б забезпечили конкурентну й рівноправну основу для функціонування української економіки, а відтак її розквіт.

Зустріч вібулася на запрошення колишнього посла США в Україні, директора Євразійського центру у складі аналітичного центру «Атлантична рада» імені Діну Патрічіу Джона Хербста, і Андерса Аслунда, старшого наукового співробітника Євразійського центру «Атлантичної ради».

«Необхідно активізувати діяльність посольства України в США та активізувати україно-американську взаємодію на всіх рівнях. Насамперед, створити умови для збільшення можливостей для патріотичної частини політикуму та громадянського суспільства доводити американському істеблішменту необхідність підтримки України та протидії російській агресії, а також створити умови для українського бізнесу для презентації своїх проектів та можливостей перед американським бізнесом. Це також створення механізмів громадського та парламентського лобіювання рішень на підтримку Україні. Так, зокрема, на міжпарламентському рівні – це більш ефективне використання співпраці кокусів (українських – у Палаті представників й Сенаті та американського – в ВР), сприяння встановленню неформальних відносин представників Верховної Ради та громадськості з американськими високопосадовцями та провідними експертами. Також є доцільним сприяння розвитку неформальних відносин між представниками ЗМІ за тими ж критеріями», – підкреслив народний депутат України Герега О.В.