Подолати COVID-19 на Хмельниччині буде легше

Не допустити погіршення стану здоров'я та вилікувати у підсумку – головне завдання лікарів, які щоденно працюють з хворими на COVID-19. Відтак, за словами спеціалістів, пацієнти середньої важкості потребують насичення організму киснем. Це значно прискорює процес одужання.

kononenko3.1200x0 L

Оперативний штаб із боротьби з коронавірусом у Хмельницькій області ще до початку поширення недуги краєм визначились з переліком обладнання, яке необхідне медзакладам. Серед них і кисневі концентратори. Вже 21 травня Хмельницька інфекційна лікарня отримала 20 таких апаратів. Ще 14 поставлять в інші заклади Хмельниччини.

Коштовне обладнання портативне, відтак розміщуватимуть його у палатах, де перебуватимуть хворі. За словами фахівців відділення інтенсивної терапії, медустаткування дасть змогу не допустити погіршення стану хворих, а навпаки прискорить процес одужання.

Попит на будь-яке устаткування, необхідне у час пандемії, шалений. Відтак і часу на поставку його в Україну потрібно немало. Однак, головне завдання – не зупинятися і зробити все можливе для повного забезпечення українських лікарів всім необхідним.

У Хмельницькій інфекційній лікарні раніше було всього 7 кисневих концентраторів. Кажуть, тепер боротися з недугою буде значно легше. Тож устаткування запрацює на повну вже найближчим часом.

Спільними діями влади та бізнесу чимало необхідного приладдя було придбано для медзакладів.