Абсолютне чемпіонство з важкої атлетики

Важкоатлетка з Хмельниччини Аліна Марущак вперше стала абсолютною чемпіонкою світу з важкої атлетики за часи незалежності!

268334494 4591113237640330 3319642581230364978 n

"Вперше за часи незалежності українка стала абсолютною чемпіонкою світу з важкої атлетики. Наша Аліна Марущак з Хмельниччини завоювала усі три золоті медалі на змаганнях в Узбекистані серед жінок у ваговій категорії до 81 кг. Результат вихованки спортивних комплексів «Епіцентр» в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському – 248 кг (113+135). Відрив від другого місця - 9 кг!", - повідомив президент Федерації важкої атлетики України, народний депутат України Олександр Герега.

267830465 4591113577640296 5875852835970296642 n

До цього лише один українець в історії незалежної України вигравав усі три титули – у ривку, поштовху й двоборстві – на одному Чемпіонаті світу 1994 року! Ним був Тимур Таймазов у категорії до 108 кг. А востаннє чемпіонкою світу з важкої атлетики ставала українка Наталія Скакун у 2003 році. Проте Наталія стала володаркою двох золотих та срібної медалі. Три золоті медалі вперше в історії української важкої атлетики зібрала саме Аліна Марущак.

"Мені, як голові Федерації важкої атлетики України, ця історична подія дає потужний стимул продовжувати розвивати важку атлетику в нашій країні. Можу сміливо сказати, що це початок нової ери, повне перезавантаження старої школи. Переконаний, попереду в нас ще багато гучних перемог на славу Україні!", - підкреслив Олександр Герега.