Переможці Чемпіонату світу серед юніорів до 20 років

Вітаю збірну України з чудовими виступами на ​​Чемпіонат світу серед юніорів до 20 років.

405081980 873856524740488 1147413506246434535 n 1 1

Я пишаюся кожним нашим спортсменом, адже в усіх вагових категоріях жоден з учасників від України не опустився нижче 8 сходинки. У загальному командному заліку чоловіки увійшли в п’ятірку найсильніших команд світу, а жінки в десятку з поміж 44 делегацій світу.

Українську збірну представляли 3 важкоатлетки та 5 важкоатлетів, які вибороли 10 медалей різного ранку, з них 5 золотих.

Неймовірний результат показала Світлана Самуляк у ваговій категорії до 59 кг. Вона виборола 3 золота і стала абсолютною чемпіонкою світу, випередивши срібну призерку з Еквадору на 7 кг.

З хлопців чемпіоном світу став Микита Рубановський у ваговій категорії до 109 кг. Йому вдалось завоювати 2 золота та бронзу в ривку. Особливістю виступу Микити було те, що він ніколи не підіймав понад 202 кг, але бійцівський дух українця і жага перемоги взяла верх. Йому вдалось осилити в поштовху 207 кг.

По дві медалі додали у скарбничку збірної Андрій Ревко (вагова категорія до 55 кг) та Ольга Івженко (вагова категорія до 64 кг). Андрій здобув срібло в ривку та бронзу в сумі двоборства. А Ольга дві бронзи в поштовху та в сумі двоборства.

Вітаю спортсменів та їхніх тренерів з вдалими виступами. Бажаю подальших яскравих перемог!