Лікарні Хмельниччини отримали 7 нових апаратів ШВЛ

Оперативний штаб по боротьбі з коронавірусом у Хмельницькій області спільно з соціально-відповідальною компанією «Епіцентр К» передали 2 апарати штучної вентиляції легенів Oricare V8600 до Хмельницької інфекційної лікарні.

Всього Хмельниччині передається 7 надсучасних, компактних та мобільних апаратів Oricare V8600, які допоможуть рятувати життя пацієнтів у Городоцькій, Дунаєвецькій, Славутській, Чемеровецькій, Шепетівській центральних районних лікарнях та Хмельницькій інфекційній лікарні (2 ШВЛ).

Такі апарати є необхідними у лікуванні пацієнтів з коронавірусом, особливо при важких ускладнення дихальної системи, що потребують госпіталізації. Тому забезпечення лікарень сучасним обладнанням допомагає медикам протистояти  COVID-19, а хворим одужувати та повертатись до нормального життя.

Працівники медичних закладів висловили щиру вдячність Олександру Герезі та працівникам Хмельницького оперативного штабу - Уляні Ткаченко, Вадиму Лозовому та Світлані Павлишиній, які вже вкотре передають допомогу лікарням та забезпечують медиків усім необхідним.