Комітет рекомендує прийняти рерсурсний законопроєкт

12 жовтня Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики, в якому працює народний депутат Олександр Герега, в режимі відеоконференції розглянув у другому читанні законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (№ 5600).

13.10.2021

Також, у зв’язку із змінами до Податкового кодексу, пропонується внести зміни до Кодексу адміністративного судочинства та ряду законів.

Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев нагадав, що через велику кількість поправок, поданих народними депутатами під час підготовки законопроекту до другого читання, Верховною Радою було прийнято рішення про застосування особливої процедури розгляду законопроектів у другому читанні згідно з статтею 1191 Регламенту Верховної Ради. Відповідно до цієї статті, від кожної фракції може бути подано по п’ять поправок, не врахованих головним Комітетом, на яких вона наполягає, і від кожного позафракційного народного депутата по одній такій поправці.

«Ми, як головний Комітет, систематизували зазначені поправки. І тепер у порівняльній таблиці міститься 159 поправок і пропозицій, із яких 127 - пропозиції Комітету, щодо яких раніше було прийнято рішення про їх врахування. Також в таблиці містяться три враховані поправки, подані Головним юридичним управлінням Апарату Верховної Ради, які мають редакційно-літературний характер. Окрім того, таблиця містить 29 відхилених пропозицій, на яких наполягають депутатські фракції та групи» - сказав Данило Гетманцев.

Комітет ухвалив рішення підтримати проект Закону №5600 в редакції, яка враховує зауваження Головного управління документального забезпечення та Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України і направити на розгляд Верховної Ради уточнену порівняльну таблицю до законопроекту.

Джерело: пресслужба ВР