Новини

Підтримка медиків у боротьбі з COVID-19

17 листопада Верховна Рада прийняла законопроєкт про внесення змін до ст.39 закону "Про захист населення від інфекційних хвороб" щодо врегулювання питання соціального захисту постраждалих від COVID-19 медпрацівників закладів охорони здоров’я всіх форм власності.

детально

Фінансовий комітет прийняв низку важливих рішень

На засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики народний депутат України Олександр Герега разом з колегами ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроєкт щодо адміністративної відповідальності громадян за порушення митних правил.

детально

Киснева незалежність українських лікарень

Верховна Рада підтримала внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2021 рік" щодо збільшення видатків на закупівлі, проєктування та встановлення кисневих станцій (№5460), одним із авторів якого є народний депутат України Олександр Герега. 

детально

Комітет рекомендує прийняти рерсурсний законопроєкт

12 жовтня Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики, в якому працює народний депутат Олександр Герега, в режимі відеоконференції розглянув у другому читанні законопроєкт «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (№ 5600).

детально

Підтримка розвитку промислового виробництва

6 жовтня 2021 року народний депутат Олександр Герега разом з колегами-депутатами підтримали на Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики законопроєкти № 5688 та 5689 щодо створення сприятливих умов для залучення масштабних інвестицій у промислове виробництво та інші.

детально