Новини

Розвиток Хмельниччини – наша спільна справа!

З робочим візитом народний депутат України Олександр Герега завітав у м. Хмельницький. Разом з кандидатом до Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Уляна Ткаченко, а також з кандидатами до Хмельницької міської ради провели зустрічі в Хмельницькій обласній лікарні та в Хмельницькому університеті економіки і права.

детально

Наш обов’язок – дбати про молоде покоління

Наш обов’язок дбати про молоде покоління – наших дітей та онуків. За останні роки команда «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» провела капітальний ремонт десятків дитячих садочків та шкіл, створивши в них гідні умов для навчання.

детально

Створюємо нові робочі місця на Хмельниччині!

Це завдання № 1 для команди політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ». Тільки об’єднавши зусилля суспільства, бізнесу та влади можна відновити економічне зростання Хмельниччини. І ми це довели в Хмельницькій області, де відкриваються нові виробництва, освоюються нові робочі місця.

детально

Відкриття нової амбулаторії в Балині на Дунаєвеччині

Найефективнішою роботою на округах є тісна взаємоспівпраця з державою, органами місцевого самоврядування, а також конкретними справами, які виконуються у кожному селі. А особлива увага приділяється здоров’ю населення.

детально

До конкретних цілей – конкретними справами

3 жовтня у м. Шепетівці на Хмельниччині відбувся форум політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», під час якого представили кандидата на посаду Шепетівського міського голови Світлану Павлишину та команду з 33-х кандидатів на місцеві вибори-2020.

детально