Новини

Відбулося засідання Комітету в режимі відеоконференції

Члени Комітету на засіданні 20 травня розглянули проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перших кроків дерегуляції бізнесу шляхом страхування цивільної відповідальності» №3361.

детально

Подолати COVID-19 на Хмельниччині буде легше

Не допустити погіршення стану здоров'я та вилікувати у підсумку – головне завдання лікарів, які щоденно працюють з хворими на COVID-19. Відтак, за словами спеціалістів, пацієнти середньої важкості потребують насичення організму киснем. Це значно прискорює процес одужання.

детально

Райлікарні Хмельниччини дали відсіч коронавірусу

Опорні лікарні Хмельницької області першими почали отримувати допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та сучасного технічного обладнання. Сьогодні забезпечені всім необхідним не лише райлікарні, а й ПМСД та амбулаторії.

детально

Рада підтримала законопроєкт №3329-д

13 травня Верховна Рада України прийняла у другому читанні антикризовий законопроєкт №3329-д, який попередньо забезпечує продовження податкових та адміністративних послаблень для бізнесу, а також звільняє медиків від податків на період карантину.

детально

Понад 500 нових робочих місць у першому IQ офісі на Хмельниччині

Збувається мрія городоччан, про яку вони неодноразово казали на зустрічах з народним депутатом України Олександром Герегою, — створення нових робочих місць у нашому маленькому містечку. Адже забезпечення роботою жителів Городоччини та навколишніх районів є чи не найактуальнішою проблемою сьогодення, особливо зважаючи на рівень безробіття через карантин. Нові робочі місця – це запорука розвитку міста, його економічного зростання та добробуту кожного мешканця.

детально

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня – урочиста дата й одночасно сумний день пам'яті за всіма тими, хто зміг подарувати нам мирне небо над головою. Цьогоріч минає 75 років з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Німецько-фашистські окупанти були розгромлені, а учасники війни 1939-1945 років увіковічнили свій подвиг на сторінках історії.

детально

Спецкостюми для медперсоналу Красилівської ЦРЛ

Засоби індивідуального захисту для лікарів – це те, без чого наразі не може обійтися жодна медустанова. З метою убезпечення медичних працівників Оперативний штаб по боротьбі з коронавірусом у Хмельницькій області спільно з соціально-відповідальною компанією «Епіцентр К» надали чергову допомогу для Красилівської ЦРЛ.

детально