Новини

Захист персональних даних українців

Для того, щоб забезпечити захист конституційного права українців на повагу до приватного життя народний депутат України Олександр Герега разом з колегами-депутатами зареєстрували проєкт закону “Про захист персональних даних” №5628. 

детально

Відкриття стадіону «Товтри» у Чемерівцях

5 червня відбулося урочисте відкриття стадіону «Товтри» на Чемеровеччині. Він став одним із найсучасніших спортивних об’єктів Хмельницької області та конкретним стимулом для залучення подолян до спорту.

детально

"Пишаюся тобою!". Матч гордості в Києві

Зірки естради та кіно, які входять до футбольного клубу «Маестро», разом із вихованцями соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид» зіграли футбольний матч до Всесвітнього дня захисту дітей.

детально

Вишиванка — генетичний код нації!

Вишиванка — це частина української душі, привід для гордості, зв'язок поколінь та спосіб сказати своїй країні про любов та повагу. Народний депутат України Олександр Герега привітав українців з Днем вишиванки!

детально

Посилення боротьби з тіньовою економікою

13 травня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики парламентарі озвучили незадоволення результатами півторарічної боротьби виконавчої влади з контрабандою, нелегальним обігом алкоголю та тютюну.

детально