Новини

Чергова партія обладнання для лікарень Хмельниччини

Група компаній «Епіцентр» передала Хмельницькій інфекційній лікарні медичне обладнання для боротьби з коронавірусом. Медичний заклад, який має приймати пацієнтів з COVID-19, отримав палатний рентген-апарат DIG-1100, який дає можливість проводити дослідження безпосередньо в ізоляційному боксі не транспортуючи пацієнта, а також ларингоскоп та медичні відсмоктувачі. Лікарів забезпечили захисними костюмами, окулярами, масками, респіраторами та дезінфікуючими засобами.

детально

Підтримка медичної галузі України у важкі часи

З початку розповсюдження коронавірусної інфекції в Україні засновники компанії «Епіцентр» створили оперативний штаб із допомоги країні у протидії епідемії та сформували перший транш фонду у розмірі 150 млн. грн. на першочергові потреби медичної галузі.

детально

Допомога у боротьбі з коронавірусом

Оперативний штаб по боротьбі з корона вірусом на теренах Хмельниччини працює вже більше тижня. Звітують - ситуація з кожним днем покращується, адже все більше медобладнання та необхідної побутової техніки придбали для лікарень. Це можливе завдяки спільним зусиллям, адже все більше небайдужих об’єдналися.

детально

Щира подяка від Ярмолинеччини

До громадських приймалень народного депутата України Гереги Олександра Володимировича постійно надходять листи-подяки від громадян за надання допомоги військовим, на лікування, ремонт дитячих садочків, шкіл, спортивних залів, медичних закладів та багато іншого. І за це на його адресу завжди звучать слова вдячності за гарні конкретні справи.

детально

Підтримка бізнесу під час коронавірусу

16 березня на своєму засіданні Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, де працює народний депутат України Олександр Герега, підтримав законопроєкт, яким пропонується скасувати ЄСВ для ФОПів і відстрочити запровадження РРО на час карантину у зв'язку з коронавірусом.

детально