Від спорткомплексу «Епіцентр» до Олімпіади в Буенос-Айресі

Треті Літні Юнацькі Олімпійські ігри 2018 р. відбуваються з 6 по 18 жовтня 2018 р. в аргентинській столиці Буенос-Айрес. Частина спортсменів-олімпійців здійснювати підготовку у СК "Епіцентр" м. Кам’янець-Подільський.

vid sportkompleksu epitsentr do olimpiady v buenos airesi

Вперше Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть за межами Азії (Сингапур-2010, Нанкін-2014). Учасниками змагань стануть юні атлети віком від 15 до 18 років з 206-ти країн світу, які розіграють 241 комплект нагород у 32 видах спорту (34 спортивні дисципліни).

На 9 день Юнацької Олімпіади в активі збірної України на Юнацькій Олімпіаді вже 15 нагород: п’ять золотих, п’ять срібних та п’ять бронзових медалей.

Головний тренер національної збірної Вірменії Пашик Алавердян в телефонній розмові з Буенос-Айреса подякував Президенту Федерації важкої атлетики України Герезі Олександру Володимировичу за надану можливість здійснювати підготовку спортсменів-олімпійців у СК "Епіцентр" м. Кам’янець-Подільський, яка для них стала фартовою. Спортсмен-важкоатлет Карен Маргарян виборов перемогу і став олімпійським чемпіоном на Юнацьких іграх в Аргентині в категорії 77 кг. Передолімпійську підготовку Карен провів у Кам’янець-Подільському спортивному комплексі «Епіцентр», тренерський колектив база якого на чолі з директором СК Рудяком Вадимом Леонтійовичем в усьому допомагали йому. Такі слова подяки висловлює і важкоатлет Тамерхан Бабаєв з Азербайджану, який здобув срібло у категорії 85 кг.

vid sportkompleksu epitsentr do olimpiady v buenos airesi 1

Рівно три роки тому, 16 жовтня 2015 р., у Кам’янці-Подільському під патронатом Голови Федерації важкої атлетики України, народного депутата України Гереги Олександра Володимировича було відкрито важкоатлетичний спортивний комплекс «Епіцентр». І сьогодні ми вже можемо пишатися тим, що поміст спортивного комплексу став сходинкою до перемог на Олімпіаді не тільки для важкоатлетів з України, але й спортсменів з інших країн.

Автори: Григор’єва О. О., Нескромнюк Л. Ю.