У Городку визначені переможці «Спартакіади Поділля 2018»

1 червня – свято дитинства, свято сюрпризів.

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 2018

Шостий рік поспіль на Хмельниччині – спортивний бум. З усіх куточків області з’їжджаються футболісти, волейболісти, баскетболісти, легкоатлети, кращі танцювальні колективи, туристи, переможці турніру «Ігри патріотів» та мужні перетягувачі канату, а цього року завітали і тенісисти. Всіх їх об’єднує проект під назвою «Спартакіада Поділля», який проходить за підтримки народного депутата України Олександра Володимировича Гереги та громадської організації «За конкретні справи».

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 20182

«Цей захід для нашої команди має величезне значення. Адже ми намагаємось провести його на найвищому рівні, а головне – подарувати дітям незабутні враження та емоції. Надзвичайно приємно, що все більше людей цікавиться ним та хочуть брати участь. Очі дітей просто переповнені радістю і запалом, вони викладаються на повну, а це і для нас стимул – з кожним сезоном придумувати щось нове, аби здивувати своїх учасників», – відзначила під час заходу керівник проекту «Спартакіада Поділля», депутат Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Уляна Ткаченко.

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 20183

Стартував захід із урочистої ходи у Чемерівцях, тут і матусі з колясками і мажоретки, танцювальні колективи, туристи з усієї області та ті, хто випробовує себе у напрямку «Ігри патріотів». У місцевому парку яблуку ніде було впасти, малюки із усього району завітали на свято дитинства, а народний обранець О. В. Герега привітав усіх із початком літа, від себе особисто для найменших винуватців свята підготував сюрпризи. Такі ж заходи для мешканців громади проходили і в Дунаївцях. Крім цього на майданчиках та у спортивних залах, які також стали сучасними завдяки підтримці Олександра Володимировича, велась запекла боротьба за звання переможців серед футболістів та баскетболістів області.

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 20184

«Сьогоднішнє свято – це наша традиція, якій ми не зраджуємо. Для нас важливо дарувати, вам діти, нові емоції та враження. Ми всі разом радіємо вашим перемогам та досягненням, а тому удосконалюємо свій проект. Насправді дуже хочеться, щоб цей проект вийшов далеко за рамки нашої області, щоб ми своїм прикладом показали іншим, яким має бути свято дитинства, щоб все більше дітей цього дня випробовували себе, тішили своїми талантами та звісно раділи подарункам. Спостерігаючи за вашим величезним спортивним потенціалом, ентузіазмом, тою завзятістю, з якою ви підходите до нашого заходу, ми вирішили аналогічне дійство започаткувати ще й взимку. Тому вже наступними новорічними канікулами ми організуємо «Зимову Спартакіаду Поділля», – звернувся до учасників заходу народний депутат України, засновник організації «За конкретні справи» Олександр Володимирович Герега.

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 20185

У Ярмолинцях змагались спритні легкоатлети та юнаки, які демонстрували неабияку силу, перетягуючи канат. У Городку запекла боротьба точилась між волейболістами та представниками настільного тенісу. А у спортивному комплексі «Епіцентр» своїми талантами присутніх та журі дивували танцювальні колективи. Кожен приїхав сюди за перемогою, однак запевняють – участь у заході такого рівня – це вже свято.

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 20186

«Спорт – це галузь, яка справді потребує підтримки. Для нас, як вчителів, дуже важлива організація таких заходів. Ми цінуємо людей, котрі підтримують наших вихованців, дають можливість зустрітись з гідними суперниками, а також винагороджують їхню старанність. Сьогоднішнє свято – це приклад того, як потрібно організовувати молодь, як потрібно з нею спілкуватись. Це неодмінно закарбується у їхній пам’яті, а відтак в майбутньому, маючи можливість, ці діти подарують таке свято наступним поколінням», – не приховуючи емоцій, ділились тренери команд.

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 20187

Співзасновники громадської організації «За конкретні справи» добре знають, чим здивувати молодь Хмельниччини. За словами Галина Федорівни Гереги, такі талановиті діти заслуговують дійсно щасливого дитинства, заслуговують нагород – адже вони і є найбільшим надбанням нашої нації. Феєрією емоцій стало саме нагородження спортсменів та учасників. Тут жоден з дорослих навіть не залишився байдужим. Попри те, що захід вже добіг кінця і всі знали імена переможців, команді «За конкретні справи» вдалося здивувати кожного.

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 20188

«Хочеться привітати усіх зі святом дитинства, і дітей, і батьків, і вчителів, адже це – наше спільне свято. Сьогодні справді немає переможених, адже діти, взявши участь у «Спартакіаді Поділля 2018», проявили свою наполегливість, сміливість, любов до спорту, танцю, музики. Діти – це наше майбутнє, тому ми даруємо їм радість і гарні подорожі – хтось поїде на море, хтось у Карпати, а хтось помандрує до міста Лева. Вони справді цього заслуговують, тому ми і наступні роки будемо підтримувати нашу молодь, допомагати їм, наставляти на нові звершення, адже, хто, як не ми, дорослі, покажемо, що всього можна досягнути. Головне не боятися, долати перешкоди, бути впевненим у собі і розвиватися. Якщо ми будемо навчати дітей добру, повазі, милосердю – ми закладатимемо міцний фундамент для нової України – сучасної, європейської, толерантної, в якій саме діти – найцінніше, що може бути в державі», – відмітила засновник ГО «За конкретні справи», голова Українського інституту дослідження екстремізму Галина Федорівна Герега.

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 20189

Подарунки, які підготували організатори заходу, перевершили всі очікування. Адже за перші та другі місця діти отримали можливість вже цього літа оздоровитись на березі Чорного моря, а ті, хто став бронзовим призером, помандрують до українських Карпат. Сльози, сміх, радість, навіть розгубленість були на обличчях кожного спортсмена, адже перелік подарунків продовжився. Чемпіони та володарі срібла отримають нову спортивну форму, а кожен учасник, який не потрапив у трійку лідерів, отримав можливість відвідати мальовничий, стародавній Львів. Переможці просто не стримували сліз від такої звістки:

«Ми просто не можемо повірити у таке щастя. Хочеться подякувати Олександру Володимировичу та Галині Федорівні Герегам, кожному, хто долучився до цього свята, адже для нас – це величезна винагорода. Літні канікули щойно розпочались, і ми ще не знали, що на нас чекає, а тепер завдяки нашим старанням у «Спартакіаді Поділля 2018» ми точно знаємо, що літо буде незабутнім і ми всі ще зустрінемося на березі моря!»

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 201810

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 201811

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 201812

За словами організаторів, з кожним роком 1 червня приїжджають все більш сильні команди, вони тренуються, розвиваються та вчаться – а відтак, демонструють все більш кращі результати. Та навіть отримавши срібло чи бронзу, запевняють, засмучуватись не варто, адже без уваги не залишився жоден учасник. Святковий концерт теж став родзинкою дитячого свята – тут виступали найкращі колективи, які також помандрують Україною, запросили на свято і українську зірку, який отримав номінації «Кращий виконавець року» та «Прорив року» Іван Наві.

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 201813

Кожного року «Спартакіада Поділля» дарує шквал емоцій кожному з тих, хто бере участь у ній, діти отримують неймовірні подарунки, а головне – стимул працювати над собою, а це справді варте кращих слів вдячності, щирих посмішок та того, аби такі справи на благо підростаючого покоління унаслідувались, впевнений народний депутат України Андрій Шинькович:

«Спостерігаючи за цими подільськими спортсменами, за їхніми емоціями – переконуєшся, що команда Олександра та Галини Гереги дійсно на вірному шляху до розвитку України. Адже саме в дітях – наше майбутнє, саме вони продовжуватимуть наші справи, саме заради них сьогодні ми ведемо роботу. І я переконаний, що кожна справа зроблена цією командою принесе гарні плоди, адже тут робота спрямована лише на розвиток, зміцнення та становлення Хмельниччини та України!»

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 201814

Дитинство – це найкраща пора у житті кожного. І те, якими яскравими сторінками воно запам’ятається, неодмінно відіграє роль у майбутньому. 1 червня – це не просто свято дитинства – це можливість кожному з дорослих хоч на мить повернутись у роки юності та з гордістю поглянути на наше майбутнє, яке грає яскравими барвами у посмішках дітей, переконаний голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий:

«Сьогодні я справді на якусь мить повернувся в дитинство. Разом з цими дітьми радів їхнім здобуткам, нагородам – саме в цьому полягає щастя, в їхній щирій радості, бадьорості. Діти не вміють приховувати емоцій –кожен з присутніх сам відмітив це із задоволенням. Адже дитинство – пора для щастя, і ми маємо докласти максимум зусиль, аби це щастя в них було максимальним».

u horodku vyznacheni peremozhtsi spartakiady podillia 201815

За підсумками «Спартакіади Поділля 2018», переможених не було, справді – нагороди за першість знайшли своїх володарів, молодь отримала шанс познайомитись з тактиками гри інших команд, знайшла нових друзів, а головне запам’ятала, що кожна праця – має свою винагороду, а тому потрібно працювати над собою. А за словами учасників, вони вже з нетерпінням чекають 1 червня наступного року, аби знову випробувати власні сили у головному спортивному святі дитинства області.

Автор: Ю. Кучер