У дітей Чемеровеччини – стимул до нових перемог

Безсумнівно, спорт – це здоров’я! Щоразу підтвердженням цього стає й проведення за підтримки народного депутата України Олександра Гереги спартакіад, присвячених Міжнародному дню захисту дітей.

u ditei chemerovechchyny stymul do novykh peremoh

Захід має мету пропагувати різні види спорту, залучати до фізичного розвитку побільше підростаючого покоління. А ще спартакіади об’єднують дітей з усіх районів Хмельниччини, які стають друзями на багато років, незважаючи на прагнення досягти спортивних перемог.

На «Спартакіаді Поділля-2018» юні спортсмени нашого краю виступили у чотирьох номінаціях і вибороли призові місця, розділивши перші і другі сходинки з баскетболу (тренер В. Т. Кучер), «Ігор патріотів» (І. В. Лебідь), настільного тенісу (М. В. Драгусевич) і туризму (В. В. Герич).

Заохоченням до подальших перемог і гарною можливістю оздоровитися для переможців стала організована Олександром Герегою поїздка на берег Чорного моря в Коблево Одеської області на 7 днів. Наразі морське повітря вдихають наші баскетболісти та тенісисти. До них вже вирушили спортсмени з туризму та «Ігор патріотів». І це не лише море, сонце і пісок – це насичена щоденна програма відпочинку та екскурсій, повноцінне харчування, проживання та гарний настрій.

Учасники Спартакіади, які вибороли ІІІ місця (серед наших переможців таких немає), 6 днів перебуватимуть у Карпатах, а решта спортсменів 2 липня вирушать на 4 доби у Львів, де побачать усі найвизначніші місця міста Лева.

Усі учасники спартакіади Чемеровеччини висловлюють щирі слова вдячності Олександру Герезі та його команді «За конкретні справи» за можливість проявити себе в спорті і гарно відпочити!

Автор: В. Прищепа