Спортсмени допомагають зйомкам фільму

Державне агентство України з питань кіно 5 грудня 2016 р. уклало контракти зі «Студією Гармата фільм» про надання проектам «Тато мамин брат», «Домашні ігри» та «Штангіст» державної фінансової підтримки.

sportsmeny dopomahaiut ziomkam filmu

Короткометражний дебютний фільм Дмитра Сухолиткого-Собчука "Штангіст" став переможцем 8-го конкурсного відбору Держкіно. Автор сценарію та режисер - Дмитро Сухолиткий-Собчук, продюсер – Валентин Васянович. Сума державної фінансової підтримки – 1 млн. грн., що і становить загальну вартість виробництва фільму.

"Штангіст" – це історія про важкоатлета Петра, який готується до відповідальних змагань. Перед змаганнями він дізнається трагічну новину про смерть батька.

Головна ідея фільму полягає в тому, щоб глядачам показати якою неймовірною ціною даються в професійному спорті перемоги. Це буде перший фільм про важку атлетику за часів незалежності України.

У листі, який надійшов на ім’я народного депутата України Гереги Олександра Володимировича, кінорежисер подякував Федерації з важкої атлетики України. Саме вона всіляко сприяла та допомагала на етапі кастингу, пошуку важкоатлетів, спортзалів та спортивного інвентарю.

У 2013 р. Олександр Володимирович Герега обраний президентом Федерації важкої атлетики України — всеукраїнської громадської організації.

Автор: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/