Презентація соціально-спортивної школи Фонду «Реал Мадрид»

5 жовтня у Хмельницькому презентували проект «Соціально-спортивна школа Фонду Реал Мадрид», партнером якої стала громадська організація «Епіцентр дітям». Школа базується у Тернополі та с. Великі Гаї.

prezentatsiia sotsialno sportyvnoi shkoly fondu real madryd 1

Про програму та переваги, а також можливу її реалізацію на Поділлі розповіли президент ГО «Епіцентр дітям» Ярослав Несторович, віце-президенти ГО «Епіцентр дітям» Тарас Герега та Костянтин Бережний, координатор проекту Тетяна Єднаковська та член правління ГО «Епіцентр дітям» Андрій Каріков.

У заході взяли участь і голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий, перший заступник голови Хмельницької обласної ради Неоніла Андрійчук та керівник депутатської фракції політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Уляна Ткаченко. Представники місцевого самоврядування наголосили на необхідності впровадження таких проектів, адже в першу чергу вони спрямовані на підтримку молоді.

Народний депутат України Олександр Герега – співголова політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», Президент Федерації важкої атлетики України, Віце-президент Федерації футболу України – втілення своїх мрій в життя завжди пояснює просто: в дитинстві він дуже любив і донині активно займається спортом, тому вважає, що його маленькі й дорослі земляки мають вести здоровий спосіб життя, не тинятися без діла, а досягати найвищих висот у різних видах спорту:

«В кожного у дитинстві були свої мрії. Моєю мрією було, щоб діти мали усі умови для занять спортом, і не лише традиційними видами, а щоб була можливість вибору: вільна боротьба чи важка атлетика, футбол чи бокс, пауерліфтинг чи кікбоксинг. Уже зараз, через десятки років, ми докладаємо усіх зусиль, щоб діти займалися різними видами спорту».

prezentatsiia sotsialno sportyvnoi shkoly fondu real madryd

Як відомо, громадська організація «Епіцентр дітям» спільно з Фондом «Реал Мадрид Іспанія», Альваро Арбелоа – уповноваженим послом клубу «Реал Мадрид» і видатним футболістом – 8 жовтня 2018 р. відкривають першу в Україні соціально-спортивну школу Фонду «Реал Мадрид» у місті Тернополі. Вона буде працювати для бенефіціарів – дітей з соціально незахищених верств населення, повністю на безоплатній основі.