Понад 2000 дітей взяли участь у спортивному святі області

У Міжнародний день захисту дітей громадська організація «За конкретні справи» провела масштабне свято дитинства. Під патронатом народного депутата України Олександра Володимировича Гереги відбулось спортивне свято «Спартакіада Поділля 2017».

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti

Представники всіх районів та міст Хмельницької області мали можливість позмагатись за першість у таких дисциплінах: міні-футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика, спортивні танці, перетягування канату, туризм та «Ігри патріотів».

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti2

Традиційно захід розпочався з урочистої ходи учасників та гостей свята: у Чемеровецькому районі вулицями міста пройшли колони з найсміливіших туристів та кмітливих патріотів, у Дунаєвецькому районі вишикувалися футболісти та баскетболісти, Ярмолинецький район вітали легкоатлети та перетягувачі канату, а у Городоцькому районі урочистою ходою йшли волейболісти та кращі спортивні танцюристи області.

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti3

«Для нашого, як і для кожного району, щороку цей день – особливий. Адже у центральному парку збираються не лише мешканці міста та гості Спартакіади, а й приїздять з усього району, як дорослі, так і малі. Ми всі знаємо, що це свято, яке дарує безліч емоцій, неймовірні враження та позитив. Адже роботу, як організації «За конкретні справи», так і нашого народного депутата України Олександра Гереги, знають всі. І дуже приємно, що з кожним роком бажаючих взяти участь у заході все більше», – розповіла голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина.

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti4

На кожному майданчику стояла запекла боротьба, учасники прикладали максимум зусиль аби отримати перемогу. Судді були вражені рівнем підготовки, бо порівняно з минулим роком, діти приїхали ще більш загартовані та натреновані. А це свідчить про неабияку популяризацію спорту завдяки подібним заходам.

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti5

Попри втому та хвилювання усі команди намагались підтримувати не лише себе, а й представників інших районів, адже за їх словами – це видовище варте уваги і, таким чином, чимало корисного можна для себе почерпнути. Не менш задоволені серйозним підходом дітей та тренерів і самі організатори.

«Це вже 5 рік, коли у Городку збираються кращі спортсмени серед школярів, аби вибороти першість та отримати свої винагороди. Варто відмітити, що цього річ «Спартакіада Поділля» вразила своїми учасниками. Їх підготовка була на такому високому рівні, що переможців неможливо було передбачити. Кожен викладався на повну. Відповідно і ми намагались зробити все можливе, аби всі поїхали задоволеними. Тому що, як для народного депутата Олександра Гереги, так і для всієї нашої команди організації «За конкретні справи», діти – це пріоритет. Приємно і те, що з кожним роком до нас бажають долучатися інші не байдужі люди, підприємці, депутати, громадські діячі, які з задоволенням стають нашими партнерами. А це свідчить лише про те, що все більше людей хоче вкладати зусилля саме в підростаюче покоління», – зазначила керівник проекту «Спартакіада Поділля 2017», депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії "За конкретні справи" – Уляна Ткаченко.

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti7

Без перебільшення у спортивному комплексі «Епіцентр», що у місті Городок на Хмельниччині, емоції зашкалювали під час нагородження. Адже попри докладені зусилля були переможці та переможені.

За результатами змагань призові місця посіли:

Міні-футбол

І місце отримали гравці з Ізяславського району, ІІ місце футболісти з Дунаєвецького району, бронзу повезли додому школярі з міста Нетішин.

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti6

Баскетбол

І місце вибороли спортсмени з Кам’янця-Подільського, почесне ІІ посіли Ярмолинецькі спортсмени, бронзовими призерами та кубок за ІІІ місце отримали баскетболісти з м. Хмельницький.

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti8

Волейбол

Золоту нагороду вибороли представники Деражнянського району, срібло – Дунаєвецького району, почесне ІІІ місце посіли дівчата з Нетішина.

Перетягування канату

Найсильнішими виявились представники з Ярмолинецького району, Деражнянські силачі отримали ІІ місце, на ІІІ місці опинились представники Городоцького району.

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti9

Легкоатлетична естафета

І місце посіли спортсмени зі Старокостянтинівського району, почесне ІІ місце – спортсмени з м. Хмельницький, нагороду за ІІІ місце вибороли Дунаєвецькі спортсмени.

«Ігри патріотів»

Кубок за І місце отримали діти з Чемеровецького району, ІІ місце – м. Хмельницький, ІІІ – Теофіпольський район.

Спортивний туризм

За перемогу нагородили туристів з м. Полонне, поступились переможцям представники Красилівського району, Кам’янець-Подільські мандрівники отримали ІІІ місце.

ponad 2000 ditei vzialy uchast u sportyvnomu sviati oblasti11

Найбільшою інтригою для всіх присутніх було рішення суддів у категорії «Спортивні танці». Колективи один за одним демонстрували чудові вміння, гнучкість, пластику та відчуття танцю, тож журі було не просто. За спільним рішенням, переможцями стали танцівники з м. Хмельницький, сріблом нагородили колектив з Городка, а бронзою – дівчат з м. Нетішин.

Ще більше втіхи у призерів «Спартакіади Поділля 2017» було від отриманих подарунків. За почесне ІІІ місце кожен учасник отримав цінні подарунки, колективи, що вибороли срібло – сертифікати на отримання сучасних спортивних костюмів, а от чемпіони вже чекають на чарівну літню мандрівку, щоправда куди – для них ще залишається секретом.

Автор: Ю. Кучер