На Хмельниччині відреконструйовано ще одну ДЮСШ

За ради спорту - за ради української молоді. У селі Голосків Меджибізької об’єднаної територіальної громади, що у Летичівському районі, справжнє свято. Тутешня ДЮСШ повністю від реконструйована. У приміщенні цієї школи займаються волейболом та футболом більше 120 дітей. Раніше умов для нормальних тренувань майже не було. Самі спортсмени відзначають – взимку займатись було не можливо.

na khmelnychchyni vidrekonstruiovano shche odnu dyussh

«Ми любимо займатися улюбленою справою, однак не завжди мали таку можливість. Через холодний зал ми мусіли просто тренуватися в школі, а свій спортивний зал бачили лише в теплу пору року», – розповіли дівчата з команди по волейболу.

На поміч молоді та громаді прийшли представники організації «За конкретні справи». Зокрема депутат Хмельницької обласної ради не одноразово приймав звернення з проханнями посприяти в ре здійсненні ремонтних робіт.

«Для нашої команди «За конкретні справи», її лідера – народного депутата України Олександра Гереги молодь та спорт – один з головних напрямків діяльності. Адже чим більше дітей буде працювати над собою у спортивних залах, тим здоровіша буде у нас нація. Завітавши у цю спортивну школу минулого року, ми не могли залишитись осторонь, тому як і пообіцяли – зробили все можливе, аби був зроблений хороший ремонт,ж зал відповідав усім сучасним нормам, а діти могли з комфортом займатися улюбленою справою», – відзначає депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «За конкретні справи» Вадим Лозовий.

За рік спортивний зал просто не впізнати відзначають місцеві. Діти з нетерпінням чекали відкриття, адже бажають досягати якомога вищих вершин у спорті. Радіють такому подарунку і дорослі, зокрема директор спортивної школи.

«Наші діти дуже багато зусиль докладають аби досягнути певних результатів, є серед них і чемпіони України, ми беремо участь у разних змаганнях не лише в області. Тому й хотілося мати таку спортивну школу, де дітям було б і тепло і затишно. Звичайно не могли повірити в те, що колись зуміємо досягнути поставленої мети, однак завдяки організації «За конкретні справи», зокрема народному депутату України Олександру Герезі та нашому депутату обласної ради Вадиму Лозовому, наша мрія здійснилась. Звичайно, хотілося б щоб таких небайдужих людей, котрі люблять та підтримують дітей, було більше. Адже тоді б наша молодь була спортивною, а нація – здоровою», – не стримуючи емоцій розповів директор ДЮСШ у с. Голосків Юрій Мельник.

Відкриття Голосківської ДЮСШ справжнє свято як для села, громади та й району. Представники місцевих органів влади відзначають – долучатися до конкретної роботи з конкретними людьми приємно. Адже результат тоді ще більш приголомшливіший. Сьогодні у складі спортсменів місцевої ДЮСШ вже є два чемпіони України. Прогнозують, що відтепер їх стане більше. А окрім футболу та волейболу з’являться й інші дисципліни.

Юлія Кучер