Місто Городок на Хмельниччині – спортивний центр краю

11 вересня до Дня фізичної культури і спорту України голова Городоцького районної організації політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Вадим Віталійович Якубовський від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітав спортсменів, тренерів та їхні родини зі святом, побажав їм щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих життєвих досягнень.

misto horodok na khmelnychchyni sportyvnyi tsentr kraiu

За останні чотири роки саме Городоччина стала базою для підготовки українських важкоатлетів. Адже за сприяння президента Федерації важкої атлетики, народного депутата України Олександра Гереги тут створили перший з чотирьох сучасних спортивних комплекси «Епіцентр» у м. Городок (м. Хмельницький, м. Кам’янець-Подільський та с. Плужне Ізяславського району).

misto horodok na khmelnychchyni sportyvnyi tsentr kraiu2

Спортсмени розповідають: «За останні роки важка атлетика нашої держави отримала неймовірну підтримку у вигляді створення умов для тренувань, розвиток самих спортсменів та тренерів. Це величезний вклад у спорт, молодь та націю, завдяки якому ми сьогодні і маємо неабиякі результати не лише на державному та європейському рівнях, а й світовому».

misto horodok na khmelnychchyni sportyvnyi tsentr kraiu3

Про це говорять імена переможців змагань: Олександр Пелешенко, Дмитро Чумак, Анастасія Лисенко, Марія Хлян, Вероніка Івасюк, Валентина Кісіль, Ірина Деха та інші.

misto horodok na khmelnychchyni sportyvnyi tsentr kraiu4

Загалом популяризація здорового способу життя, розвиток спорту та організація спортивних заходів – це одна з головних складових в роботі Городка спортивного. Проведено десятки змагань, фестивалів та конкурсів, участь у яких взяли тисячі юних подолян.

Фото: А. Савченко