Літо у Коблево для подільських спортсменів

Майже 300 юних спортсменів Хмельниччини протягом тижня відпочивали на Чорноморському узбережжі Миколаївської області.

lito u koblevo dlia podilskykh sportsmeniv

Традиційно, у Міжнародний День захисту дітей, на Хмельниччині громадська організація «За конкретні справи» ініціювала «Спартакіаду Поділля 2018» за підтримки народного депутата України Олександра Володимировича Гереги. Діти змагались у дев’яти дисциплінах: футбол, баскетбол, волейбол, теніс, перетягування канату, «Ігри патріотів», спортивні танці, легкоатлетична естафета, туризм. Для тих, хто виборов у змаганнях І та ІІ місця, Галина Федорівна та Олександр Володимирович Гереги підготували в подарунок відпочинок на березі Чорного моря.

«Я вперше брав участь у «Спартакіаді Поділля», в подарунок чекав диплом та цукерки, але коли почув, що це поїздка на море, просто не повірив. Емоції мене переповнювали, адже це вперше, коли така винагорода за перемогу. Ще більше здивувань було, коли ми приїхали відпочивати . Тиждень розваг та відпочинку з чудовою компанією. В нас було все для того, аби ми це літо запам’ятали на все життя. І це не тільки спогади, це приклад того, якими ми маємо бути в майбутньому – розвиватись самим і допомагати іншим», – поділився враженнями переможець «Спартакіади Поділля-2018» з тенісу Андрій Островський з м. Хмельницький.

lito u koblevo dlia podilskykh sportsmeniv2

Юні подоляни перебували на одній з кращих баз відпочинку м. Коблево. На спортсменів чекало чимало сюрпризів та відкриттів. Однозначно, незабутнім адреналіном запам’ятається візит у Аквапарк «Коблево», де для відпочиваючих створений маленький рай розваг.

«Зайшовши на територію, просто розбігалися очі, ми не знали, з якої гірки розпочати, але, спробувавши, – вже не могли зупинитись. На деяких атракціонах трохи лячно, але нам допомагав персонал, слідкували, аби ми не порушували правил безпеки, за що ми дуже вдячні. Загалом в аквапарку просто неперевершено», – не стримуючи емоцій, розповідали дівчата танцювального колективу «Екшн» з Теофіпольського району.

Щасливе дитинство – мета, над якою щоденно працює команда організації «За конкретні справи», тож і відпочинок підготували на найвищому рівні.

«Про роботу нашого лідера – народного депутата України Олександра Гереги та команди організації «За конкретні справи» знають, як на Хмельниччині, так і за її межами. Адже чимало зусиль докладено для того, аби покращити умови виховання, навчання в садочках, школах. Взагалі соціальна сфера – це величезний простір для роботи. І ми намагаємося всі покращувати її, аби у подолян було комфортне життя. Щодо відпочинку наших переможців – ми намагались зробити все для того, аби діти були щасливі, адже вони вибороли цю винагороду, сумлінно тренувались, розвивались і показали чудовий результат. А за правилами нашої команди – кожна праця повинна мати свою винагороду», – розповідає керівник проекту «Спартакіада Поділля», депутат Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Уляна Ткаченко.

lito u koblevo dlia podilskykh sportsmeniv3

Просторі номери, відмінне харчування, неймовірна краса навколо – те, що лише доповнювало привітність теплого моря. Спортсмени намагались запам’ятати кожну мить та зробити її особливою, доповнювали один одного, знайомились, гойдались на теплих хвилях та ніжились на піску. Кмітливі, веселі, амбітні та задоволені школярі привертали увагу усіх навколо своєю творчою та гамірною компанією. Дивували талантами, танцями, незалежно від того, який вид спорту представляли. Це справжні хвилини радості, в цьому відпочинку відображається все щастя дитинства, яке для кожної людини безцінне.

«Неодмінно немає жодної дитини, яка б не отримала задоволення від цього відпочинку. Щасливе дитинство – це нові знайомства, відкриття, веселі друзі, відпочинок. Одним словом – це емоції. І нам це все подарував Олександр Володимирович Герега. Звісно ми знали, що кожне змагання – це зусилля, намагались отримати перемогу, бо це командний дух і досвід. А коли дізнались, що для нас підготували організатори, просто не стримували своїх емоцій, адже далеко не на кожних змаганнях, навіть Всеукраїнських, такі призи», – каже переможець «Спартакіади Поділля-2018» з баскетболу Олександр Бужанський з м. Хмельницький.

В захваті і керівники дітей, адже раділи разом з ними. Сьогодні, коли економічна нестабільність стосується всіх українців, далеко не кожен погодиться подарувати стільки радості дітям, охопити їх увагою, винагородити їхні старання. Директор Деражнянської ЗОШ №1 Оксана Михайлівна Косевич каже:

«Мабуть ці літні дні і є щасливим дитинством. Це незабутні враження, це надзвичайні умови, цей відпочинок – це було красиво, смачно, сонячно, енергійно, просто неперевершено. Я спостерігала за дітьми, за їхніми емоціями, за тим, як вони дорожили кожним днем, як вони плескалися в воді, як вони танцювали на дискотеках – я просто за них раділа і також була щаслива. Хочу від усієї душі подякувати Олександру Володимировичу Герезі за те, що він створює такі умови, при яких будь-яка перемога не просто є виправданою, а й винагородженою. Це дійсно вселяє в наших дітей віру в своє майбутнє. Завдяки таким проектам, Олександр Володимирович дійсно вселяє віру в дітей, а це надихає, як дорослих, так і наше підростаюче покоління».

Окрім спортсменів, які зайняли перші та другі місця у 9 видах спорту, Галина Федорівна та Олександр Володимирович Гереги подарували поїздку до теплого Чорноморського узбережжя і двом танцювальним колективам, творчість яких не залишила байдужим жодного з присутніх на «Спартакіаді Поділля». Оздоровитись у Коблево отримали можливість Академічний ансамбль пісні та танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії та колектив сучасного танцю «Колібрі» з м. Городок.

lito u koblevo dlia podilskykh sportsmeniv4

«Ми з дівчатами брали участь у «Спартакіаді Поділля-2018» у категорії «Спортивні танці», неймовірно тішились тому, що отримали ІІ місце, але ще більше емоцій було, коли почули від Галини Федорівни Гереги, що ця подорож дарується всьому нашому колективу ансамблю «Козаки Поділля». Для нас це дійсно дуже велика винагорода, і важко підібрати слова вдячності за ці прекрасні дні, адже ми відпочили своєю творчою родиною. Збагатилися душею та оздоровились тілом, а це запорука нових звершень», – розповіла учасниця ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Софія Мицюк.

За час відпочинку, як діти, так і дорослі, не могли підібрати слів вдячності за здійснення дитячої мрії. Сподіваються, що така робота народних депутатів України та команди «За конкретні справи» стане прикладом для наслідування для інших, адже саме щасливе підростаюче покоління – запорука щасливого майбутнього України. Дорогою помилувалися світовим шоу на фонтанах у Вінниці, ділились враженнями та переконували, що Олександр Володимирович Герега та команда «За конкретні справи» такими подорожами, небайдужістю до молоді лише примножують добро у серцях людей. Кожен запевнив, що це яскрава сторінка дитинства, та яка буде зігрівати їх протягом всього життя, надихати та стимулювати на гарні вчинки, високі досягнення та конкретні справи.

Автор: Ю. Кучер