Хмельницька волейбольна команда зіграла проти норвежців в Городку

14 листопада в спортивному комплексі «Епіцентр» м. Городок на Хмельниччині вперше в історії Хмельниччини хмельницька команда «Новатор» зіграла в єврокубках з волейболу.

khmelnytska voleibolna komanda zihrala proty norvezhtsiv v horodku

Дебютний матч, після поразки в Норвегії від «Фьорде» з рахунком 3:0, провели в Городку, оскільки тут єдиний спорткомплекс в області, який відповідає вимогам змагань. До України норвежський клуб «Фьорде» приїхав у складі 12 гравців.

Наставник хмельничан Роман Ковальчук дещо здивував суперника складом команди. Адже в Норвегії грала, здебільшого, хмельницька молодь. А на домашній матч «приберегли» основних гравців.

khmelnytska voleibolna komanda zihrala proty norvezhtsiv v horodku 2

Початок матчу був за хмельничанами. Вони швидко пішли у відрив, що змусило наставника «Фьорде» взяти тайм-аут. Після якого норвежці перебудували свою гру й не лише вирівняли становище на майданчику, а повели в рахунку. Господарі майданчику почали частіше помилятися і срібному призеру Норвегії вдалося виграти перший сет з рахунком 25:21.

Наступний сет став ще напруженішим та емоційнішим. «Новатор» програвав чотири очки. Та під завісу партії господарі, програючи 23:21, змогли не лише відігратися, а вийти вперед – 24:23. Ось тільки дотиснути норвежців не судилося. «Новатор» зміг переграти «Фьорде» 31:29.

Третя партія пройшла вже за іншим сценарієм. Дійшло до того, що норвежці вели в рахунку 17:10. Здавалося, що «Новатору» за таких обставин не вдасться відігратися. Та чотири помилки гравців «Фьорде» «повернули до гри» хмельничан. Вони поступово не лише відігралися, а вирвали перемогу 26:24.

Останній сет став тріумфальним для господарів. Вони виграли 25:19, а разом із ним і сам матч з рахунком 3:1. Отож, це перша перемога хмельничан на євроарені.

khmelnytska voleibolna komanda zihrala proty norvezhtsiv v horodku 3

Враховуючи той факт, що рахунок у серії став 1:1, долю путівки до 1/16 фіналу розіграли в «золотому сеті». Частина якого пройшла у рівній та напруженій боротьбі. А далі… норвежці змогли відірватися на 2-3 очки і не підпустити хмельничан до себе. Як наслідок, «Фьорде» виграв сет з рахунком 15:10, а разом із ним і «квиток» до наступного раунду Кубка ЄКВ.

Зала спорткомплексу «Епіцентр» була заповнена. Прийшли не лише мешканці Городка, а й приїхали вболівальники з Хмельницького. Хтось дістався власним транспортом, а дехто автобусом, який організував клуб. Підтримка «Новатора» була пристойною. Городоччани і гості матчу отримали незабутні враження від гри.