Дунаївці: свято, що об’єднує різні покоління

День фізичної культури і спорту в Дунаївцях – свято масове і багатолюдне. Підтвердженням цих слів є Спартакіада міської об’єднаної територіальної громади, що відбулась на стадіоні «Колос» у суботу та неділю, 9 та 10 вересня.

dunaivtsi sviato shcho obiednuie rizni pokolinnia

Таку кількість наших молодих та сивочолих призерів і чемпіонів різноманітних змагань можна побачити не завжди. Саме вони, об’єднані жовто-синім знаменом та прапором територіальної громади, пройшлись єдиною парадною колоною стадіону, виблискуючи трофеями – почесними медалями та відзнаками. Спортсменів ОТГ привітали голова Дунаєвецької міської ради Веліна Владиславівна Заяць, заступник керівника громадської приймальні народного депутата України Олександра Володимировича Гереги Тетяна Миколаївна Ільєва, директор МЦ ФЗН «Спорт – для всіх!» Микола Кулик, директор Дунаєвецької ДЮСШ Олег Шурдило і чемпіон світу та Європи Володимир Копичинський.

dunaivtsi sviato shcho obiednuie rizni pokolinnia2

У своїй промові голова міської ОТГ В. В. Заяць зазначила важливість розвитку у громаді фізичної культури і спорту, формування у ній здорового способу життя, як важливого завдання для представників усіх гілок влади. Цієї ж теми торкнулась у своїй промові до спортсменів Дунаєвеччини Т. М. Ільєва, яка також передала їм щирі вітання від народного депутата України О. В. Гереги.

Почесні гості Спартакіади привітали кращіх спортсменів об’єднаної громади. Серед них – тренери, призери і чемпіони турнірів та ветерани фізкультурно-спортивного руху на Дунаєвеччині. Переможці дитячо-юнацького обласного проекту «Спартакіада Поділля-2017» за почесні 2 місця отримали комплекти спортивної форми за сприяння народного депутата України Гереги О. В.

dunaivtsi sviato shcho obiednuie rizni pokolinnia3

Після закінчення урочистої частини відбулись змагання, в яких прийняли участь практично усі збірні ОТГ.