Дунаївці: нове покриття спортзалу центру «Спорт для всіх»

Силами молодої та прогресивної об’єднаної Дунаєвецької територіальної громади справа щодо ремонту спортзалу міського центру «Спорт для всіх» зрушилася з місця, а омріяні капітальні ремонти стали більш реальними.

dunaivtsi nove pokryttia sportzalu tsentru sport dlia vsikh

З 30 жовтня, завдяки сприянню народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, міської ради, в центрі «Спорт для всіх» розпочали капітальний ремонт близько 662 кв. м підлоги спортивного залу. З Державного бюджету для його проведення було виділено близько 867509 грн. З них наразі 260252,70 грн. (близько 30% вартості робіт) уже виділено підряднику на придбання матеріалів.

«Покриття, встановлене понад 25 років тому, вже давно потребувало заміни, - розповідає директор міського центру «Спорт для всіх» Микола Кулик. – Більше десяти років тому почав протікати дах, його поміняли. Відповідно замокало дерев’яне покриття спортзалу, через грибок підлога швидко зіпсувалася, та й роки активної експлуатації далися взнаки. Грошей, щоб підлатати найпроблемніші ділянки, вистачило лише на половину необхідних робіт. На сьогоднішній день ситуація стала критичною і потребувала негайних дій. Відрадно, що наші прохання були почуті, і народний обранець нашого виборчого округу №192 Олександр Володимирович Герега разом з міською владою зробили все можливе, щоб спортсмени нашої громади тренувалися в зручних та комфортних умовах».

До речі, сучасне поліуретанове покриття, котре незабаром з’явиться в спорткомплексі, характеризується достатньою пружністю, стійкістю до стирання та дії води, кислот, лугів, розчинників, а також миючих засобів. Як обіцяє виконавець підрядних робіт, директор приватного підприємства «СПОРТ-ПРОГРЕС» Володимир Сампір, оновлений спортивний зал буде зданий в експлуатацію до 15 грудня. Силами ремонтної бригади, а також технічних працівників спорткомплексу, також буде проведено косметичний ремонт стін та панельного покриття приміщення.

dunaivtsi nove pokryttia sportzalu tsentru sport dlia vsikh2

На сьогоднішній день близько сотні відвідувачів міського центру «Спорт для всіх», які займаються в секціях з дзюдо, міні-футболу та волейболу, тренуються в ЗОШ №2 і з розумінням ставляться до тимчасових незручностей. Ще б пак, адже не за горами той час, коли вони перетнуть поріг сучасного та зручного спортивного залу, котрому позаздрять не в одній громаді Хмельниччини.

Як зауважує Микола Кулик, осінньо-зимовий період для спортсменів центру є досить насиченим і практично на кожних вихідних тут проходять змагання районного, обласного та навіть всеукраїнського рівня, тож відремонтований спортивний зал потрібен їм, як ніколи. Наразі більшість місцевих змагань перенесли на кінець листопада, але тренувань не відміняли, адже на носі – захист честі громади на всеукраїнській спортивний арені. Так, нещодавно жіноча та чоловіча волейбольні команди підтвердили титул найсильніших серед своїх колег в області. Тепер чоловіки-волейболісти та члени футзальної команди будуть представляти честь нашого краю на чемпіонаті України з волейболу та футзалу серед команд ІІ ліги. Не пасе задніх і збірна команда гирьовиків, які з 17 по 19 листопада візьмуть участь в першості України серед юнаків та дівчат у місті Токмак Запорізької області.

Автор: Діна Кушнір

Джерело: http://dunrada.gov.ua/