Чемеровецька ДЮСШ: спорт - дітям!

Природнім бажанням будь-яких батьків є виростити дитину міцною та здоровою. Очевидно, що допомогти в цьому дитині можуть заняття спортом. Однак далеко не завжди знаходиться однозначна відповідь на питання, в якому ж віці записати дитину в ту чи іншу спортивну секцію або школу, чи відповідає ця школа санітарно-гігієнічним вимогам?

chemerovetska dyussh sport ditiam

Звичайно, тут все дуже індивідуально. Значення має стать дитини, ступінь її розвитку, нарешті, схильність до якогось виду спорту. При цьому просто необхідно, що б у самої дитини було бажання займатися, адже відвідини «каторжних» тренувань, обраних батьками, тільки негативно позначаються на його психічному здоров'ї. Велике значення має і спортивна зала, де будуть займатися діти.

Тому омріяний капітальний ремонт Чемеровецької дитячої юнацької спортивної школи "Колос" став реальністю завдяки народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі. Силами ремонтної бригади зроблено опалення. Закінчується ремонт великої спортивної зали, роздягалень, вбиралень, душових кабін. Відкриття усі чекають з нетерпінням. Сподіваються, ДЮСШ зростить і виплекає майбутніх олімпійців, адже на Чемеровеччині багато спортивно-обдарованої молоді.

Батьки щиро вдячні народному обранцю за турботу про підростаюче покоління, адже кращого подарунка дітям неможливо уявити.

Автор: Г. Вірик