Передвиборна програма кандидата у народні депутати по одномандатному округу № 192 Гереги О.В.


Працював, працюю і буду працювати! Для людей! В ім'я України!

У нелегкий для України час звертаюсь до вас, дорогі мої земляки! На сьогодні наша славетна країна потерпає від численних жертв, кровопролиття і руйнації; величезної зовнішньої загрози її суверенітету й територіальної цілісності; економічної, соціальної та політичної криз.

За таких обставин Україні, як ніколи, потрібна згуртованість усього суспільства, усіх патріотичних сил єдиної країни, а також потужне підсилення легітимної влади, шляхом проведення дострокових виборів до Верховної Ради.

Справжні патріоти нашої держави мають прийти до нового парламенту, щоб він нарешті став дієвим інструментом, який забезпечить мир, гідне життя всіх громадян за європейськими стандартами, та буде надійним щитом української державності.

Велика Україна починається з маленького села чи містечка, де ти народився. На сьогодні наш край потребує вирішення багатьох проблем – на зміну зруйнованим підприємствам мають бути побудовані сучасні виробництва, сільськогосподарські комплекси. Люди мають отримати роботу, молодь – надійні перспективи, пенсіонери – особливу увагу й допомогу.

Окремим і важливим напрямком своєї діяльності вважаю підтримку військовослужбовців Збройних сил України, членів добровольчих збройних формувань, які не шкодуючи свого життя та здоров'я, відстоюють незалежність України. І надалі докладатиму всіх зусиль для матеріально-технічного забезпечення військових підрозділів, а також проведення своєчасної ротації їх особового складу.

Наразі підтримка держави необхідна учасникам антитерористичних операцій та бойових дій, які захищають українську землю, тому на законодавчому рівні підтримаю ініціативи державних структур, зокрема, щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, а також сім'ям загиблих героїв.

До парламенту мають прийти люди, які зможуть ці проблеми вирішити!

Мої конкретні справи – це та допомога, яку я сьогодні надаю людям, установам соціальної та гуманітарної сфер мого виборчого округу №192 (Городоцького, Чемеровецького, Ярмолинецького та Дунаєвецького районів Хмельницької області) – є і буде моїм внеском у розвиток територіальних громад районів.

Основою економічного відродження має стати розвиток промисловості та аграрного сектору. Саме тому, створюватиму умови для розвитку промислових виробництв, сучасних агропідприємств та фермерства, а також сприятиму встановленню справедливих закупівельних цін на сільгосппродукцію.

 Відродження села має забезпечити гідні умови життя селян.

Подаватиму законодавчі ініціативи, які сприятимуть створенню робочих місць, підтримці вітчизняного товаровиробника та умов для розвитку малого підприємництва.

Соціальне забезпечення та захист: на державному рівні, впроваджуватиму програми реальної допомоги людям похилого віку, дітям, інвалідам та малозабезпеченим верствам населення.

Підтримка закладів освіти: мережа шкіл, дитячих садочків та інших навчальних закладів буде забезпечена сучасним обладнанням, гідними умовами та новітніми технологіями навчального та виховного процесів.

Підтримка закладів охорони здоров'я та культури: піклуватимусь про проведення оновлення лікувальних установ та сільських будинків культури.

Розбудова мережі автодоріг: ініціюватиму спрямування державних коштів на будівництво та відновлення доріг у сільській місцевості та районних центрах.

Мій основний принцип – відповідальність перед громадянами, які мене обирають. Для здійснення постійного зв’язку в окрузі працюватимуть й надалі мої громадські приймальні. Я здійснюватиму депутатський контроль за місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, викорінюючи корупцію та чиновницьке свавілля.

Я підтримуватиму рідну Хмельниччину у Верховній Раді та забезпечуватиму її стабільний розвиток!