Верховна Рада працює на благо держави

Верховна Рада України продовжує ухвалювати стратегічно важливі закони та працювати над покращенням українського законодавства. 

299818901 520019636790847 5998520888323657133 n

"Ухвалюємо стратегічно важливі закони та продовжуємо кропітку роботу над покращенням українського законодавства. Сьогодні Верховна Рада ухвалила законопроєкт №4366, де я є співавтором. Він вдосконалює норми Податкового кодексу України та приводить їх у відповідність до закону «Про платіжні послуги». Також у першому читанні проголосували за законопроєкт про утвердження національної та громадянської ідентичності як однієї зі складових національної безпеки України.

Підтримав ініціативу щодо законодавчого закріплення гарантії на виплату одноразової допомоги усім постраждалим після 24 лютого внаслідок воєнної агресії росії робітникам об’єктів критичної інфраструктури, соціальної сфери, журналістам.

Комунальники, енергетики, медики та водії, незважаючи на реальні ризики для свого життя, продовжують щоденно під ракетними обстрілами забезпечувати функціонування соціальних інституцій та інфраструктури. А без роботи журналістів світ не дізнався б правду про звірства та злочини росії", - підкреслив народний депутат України Олександр Герега.