Хвилююча та незабутня подія для випускників Городка

Останній дзвоник завжди був і є особливим днем для українців. Це справжнє свято весни і юності, що об’єднує усіх. Тисячі дітей завершують черговий етап свого шкільного життя, щоб з вересня з новими силами приступити до продовження навчання чи розпочати доросле трудове життя. Тисячі батьків і родичів відчувають гордість за своїх дітей та сповнюються надіями на їх успішне майбутнє.

Сьогодні, 25 травня на урочистій лінійці всеукраїнське шкільне свято зібрало випускників, школярів, вчителів та батьків Городоцької ЗОШ №4 та Городоцької гімназії на Хмельниччині. Всі вони зібралися, аби привітати вже колишніх 11-класників із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя.

Представники політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітали дітей та вчителів зі святом.

У цей святковий день звучали напутні слова випускникам, вітання всім педагогічним працівникам та батькам із хвилюючим і радісним святом останнього дзвінка. Випускникам висловили побажання успішно скласти ЗНО, здійснення своїх особистих планів та задумів, бути справжніми громадянами своєї держави, гордо нести ім’я українця!

Автор фото: А. Савченко