Квітнева толока на Хмельниччині розпочалася

Щорічно в третю суботу квітня, починаючи з 1998 р. в Україні відзначається День довкілля. В цей день всі небайдужі громадяни можуть взяти участь у суботниках, в який проводяться роботи з благоустрою територій та озеленення міст, висадка дерев, чагарників, розбивка клумб, прибирання сміття.

Дунаєвецький район

Працівники Дунаєвецької приймальні народного депутата України Олександра Володимировича Гереги спільно з членами громадської організації «За конкретні справи» долучилися до Дня довкілля у м. Дунаївці.

Особливу увагу учасники заходу звернули на облаштування міського парку, в якому проводять своє дозвілля жителі міста та району. Було відновлено та покрашено лавочки для відпочинку, дитячі гойдалки, елементи дитячого майданчика.

Жителі та гості міста щиро дякують народному депутату Герезі О.В., команді ПП «За конкретні справи» за надані матеріали та проведену роботу.

Городоцький район

Працівники Городоцької громадської приймальні народного депутата України О. В. Гереги також прийняли активну участь у місячнику із благоустрою населених пунктів Городоцької об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, проведено прибирання та впорядкування території в’їзного знаку в Городоцький район «Вас вітає Городоччина», прилеглу територію поблизу Городоцького РБК.

Чемеровецький район

Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Багато заходів, що покликані відзначити цей день, були проведені і в Чемерівцях.

Так, працівники Чемеровецької громадської приймальні народного депутата України Олександра Володимировича Гереги спільно з активістами громадської організації «За конкретні справи» долучилися до Дня довкілля.

Головною метою стало прибирання алеї та озеленення клумб. Усі зелені насадження були надані народним обранцем – О. В. Герегою, за що жителі Чемеровець щиро дякують!