Святкування з нагоди 95-річчя створення Дунаєвецького району

23 березня 2018 р. відзначається 95-та річниця з часу утворення Дунаєвецького району на Хмельниччині.

Місто рідне, Дунаївці милі,

Заспівали в садах солов`ї .

Хай тобі усміхаються нині

Дунаї, дунаї, дунаї…

День району – завжди хвилююча подія для його мешканців. В цей день є гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію району, осмислити день сьогоднішній та отримати наснагу для нових справ.

Сьогодні прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього дітей об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, лікарів, вихователів, вчителів, усіх, хто спрямовує свою працю, досвід, сили і знання на благо нашого району. Піклування про створення гідних умов життя, праці та відпочинку людей, завжди було і залишається пріоритетним у розвитку нашого району.

Святкування з нагоди 95-ї річниці створення Дунаєвецького району розпочалося з зустрічі земляків та гостей, які завітали на свято. Після покладання квітів, уся делегація прибула на відкриття реконструйованого приміщення дитячої молочної кухні та відремонтованому пологовому відділенні Дунаєвецької районної лікарні, участь в якому взяли працівники Дунаєвецької громадської приймальні народного депутата України Гереги Олександра Володимировича та прихильники політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ».

Далі оглядова екскурсія придбаної техніки для комунальних підприємств міської ради та відремонтованого спортивного залу міського центру «Спорт для всіх», в якому відбулися показові виступи спортсменів дзюдоїстів та гирьовиків.

Виставка палаток Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Смотрицької, Маківської об’єднаних громад вразила усіх своїм різноманіттям. Не менш вражаючим став огляд виставкового містечка майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

В залі міського культурно-митецького, просвітницького центру пройшли урочисті збори з нагоди свята. Дунаєвеччина багата добрими, талановитими, щедрими, красивими людьми. А День району – це нагода висловити подяку кращим.

Для гарного настрою присутніх вітали музичними номерами аматори народного мистецтва.

Родзинкою свята став виступ чарівної та неймовірно талановитої співачки Ірини Федишин, яка гарно зарядила вщент заповнений зал. Усі охочі насолодилися неперевершеним голосом та цікавою шоу-програмою, яку підготувала артистка та її команда. Шанувальники активно підспівували улюбленій виконавиці, а згодом почали і підтанцьовувати, а Ірина Федишин лише більше розпалювала аудиторію. Публіка із надзвичайною теплотою прийняла улюблену артистку.


Автор: Наталія Фурман