Відкриття Дунаєвецької дитячої школи мистецтв

Весна для Дунаєвецької об’єднаної громади розпочалася із приємних подій. 1 березня після капітального ремонту відкрилась Дунаєвецька дитяча школа мистецтв.

Сучасне освітлення сцени, білосніжна натяжна стеля, кавові портьєри та скрипкові ключі в елементах декору концертного залу одразу красномовно свідчили про те, що до оновлення дитячої школи мистецтв тут підійшли ґрунтовно та із креативністю. Розділити новосілля із педагогами та вихованцями позашкільного навчального закладу прийшли голова Дунаєвецької міської ОТГ Веліна Владиславівна Заяць, заступник керівника громадської приймальні народного депутата України Олександра Володимировича Гереги Тетяна Миколаївна Ільєва, які звернулася до присутніх у залі зі словами привітань, передали вітання від народного депутата України Гереги О .В. та від його імені передали 86 стільців для концертного залу.

«Ми дякуємо всім нашим помічникам, без яких би це все було б неможливим», – звернувся після завершення концертної програми до присутніх директор закладу Сергій Грідін. «Міський голова Веліна Заяць, народний депутат України Олександр Герега, директори бібліотеки, Будинку творчості школяра, міського культурно-мистецького, просвітницького центру, батьки наших вихованців та багато-багато інших – це все ті люди, яким я щиро вдячний за допомогу та підтримку. Всіх тих, хто долучився до такої гарної справи, можна перераховувати годинами, але найголовніше те, що сьогодні ми бачимо радість в очах наших дітей і будемо сподіватися, що такі позитивні зміни тільки примножать їхні успіхи та розвиток талантів!»