Сьогодні в Україні – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого представники політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» у м. Городок віддали шану тим, хто «положив серце й душу за нашу свободу» – Героям Небесної Сотні.

День Героїв Небесної Сотні – пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Встановлений з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

«Тож давайте вшануємо тих батьків, які ніколи не дочекаються сина; ту дружину, яка ніколи більше не зможе обійняти свого чоловіка; ту дитину, яка вже ніколи не побачить батьківської посмішки. Їм доводиться жити з цим болем щодня. І, при всіх намаганнях допомогти – словом, ділом – ми ніколи не зможемо полегшити їхні страждання...»

Чемеровецький район

Майдан! Снайперські кулі... Крик матері!.. Пам'ять. Вічна.
Події тих лютневих днів 2014 року сколихнули весь світ. Але головне – ми пам'ятаємо, якою ціною далися зміни.
20 лютого на Чемеровеччині пройшла низка заходів, приурочених цим трагічним дням. Працівники Чемеровецької громадської приймальні народного депутата України Олександра Володимировича Гереги хвилиною мовчання та запаленими лампадками вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Герої не вмирають!