Вшанування пам’яті учасників бойових дій

Війна завжди і в будь-якій країні – це смерть і біль втрати, це відчайдушність і героїзм, це… Кому, як не воїнам-інтернаціоналістам знати справжнє обличчя війни, коли виконати свій обов’язок в далеких 1980-х роках означало переступити поріг чужої країни, де йдуть відкриті бойові дії, взяти участь у них і головне – повернутися додому живими. А життя тільки починалося, лише будувалися плани на майбутнє, мріялося про сокровенне.

Чемеровецький район

Про це та про українських героїв чужих війн йшлося на районному заході, приуроченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в якому взяли участь представники громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги.

Покладаючи квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в райцентрі, ми віддаємо шану загиблим, адже 15 лютого – це також день глибокої поваги і суму за убієнними на полі бою чужих війн. До рідних домівок тужливими журавлями прилетіли душі загиблих воїнів-інтернаціоналістів Чемеровецького району. Хай пам’ять про них буде вічною!

Крім щирих слів розуміння і підтримки воїнам-афганцям та ветеранам, яким довелося воювати на території інших держав, Олександр Володимирович сприяв у проведенні обіду, за яким ветерани-інтернаціоналісти змогли згадати загиблих побратимів та побажати живим миру і здоров’я.

«Тож прийміть найщиріші слова вдячності за Ваш подвиг бути героями! Ні, не чужої війни – героями України, які стали на захист нашої соборності, єдності, коли прийшов час, коли війна постукала кулаком російського агресора і в наш дім. Від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги і всієї команди «За конкретні справи» бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добробуту! Хай не болять у Вас рани і спогади, хай світлим буде майбутнє, хай віра бадьорить і звеселяє!»

Городоцький район

В м. Городок на Хмельниччині в актовому залі Городоцької художньої школи відбувся урочистий мітинг та концертна програма до 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Голова Городоцької районної організації політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Вадим Якубовський побажав від імені народного депутата України Олександра Гереги воїнам-афганцям та учасникам бойових дій на території інших держав міцного здоров’я, довгих років життя під мирним небом, а полеглим воїнам-вічної пам’яті!

     Дунаєвецький район

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни (1979-1989 рр.). Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України.
Працівники Дунаєвецької громадської приймальні народного депутата України Гереги О. В. взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, привітали голову районної спілки воїнів-афганців Гуцолу С. М. та її членів з 29-ю річницею виведення радянських військ з Афганістан, зазначивши, що ветерани Афганістану завжди були і є прикладом мужності й відваги, зразком людей, для яких обов’язок – це не просто слово, а норма поведінки, зміст життя."


Автор: Г. Вірик, А. Савченко