Звіт за 2017 рік

Приймальні округу працюють для людей

У 2017 р. громадські приймальні народного депутата України у виборчому окрузі №192 отримали 1801 звернення, серед них: усних – 868.

Городоцький район

Протягом 2017 року в Городоцьку громадську приймальню народного депутата України Гереги О. В. надійшло 146 письмових звернень: з яких: 136 виконано і 10 – на розгляді. Тематика звернень була різною, але переважна частина щодо допомоги:

ДНЗ, школам, лікарняним закладам, закладам культури, різним релігійним конфесіям, погорільцям, учасникам АТО, інвалідам та багатодітним сім’ям у наданні будівельних матеріалів для проведення ремонтів;

 • у проведенні масових заходів (надання транспортних засобів, призів переможцям);
 • у проведенні водогонів у селах району.

Села району постійно співпрацювали з громадською приймальною народного депутата України Гереги О.В. Виборці сіл: Бубнівка, Варівці, Остапківці, Жищинці, Слобідка Олексинецька, Купин, Сирватинці, Мудриголови, Радковиця, Борщівка, Хмелівка, Лісоводи, В. Карабчіїв, В. Яромирка, Лісогірка, Кузьмин, Стара Пісочна, Новий Світ, Нове Поріччя, Бедриківці, Кам’янка та місто Городок постійно відчували підтримку свого народного обранця.

Встановлено 6 дитячих ігрових майданчиків у дворах багатоповерхівок у м. Городок.

Організували екскурсійні поїздки до:

 • м. Почаїв – 5 автобусів (прихожани церкви, церковний дитячий хор) (м. Городок),
 • м. Київ – автобус (учні гімназії) (м. Городок ),
 • Буковель - автобус (хор ветеранів) (м. Городок).

Допомогли трьом сім’ям погорільців (Голянський Віталій Євгенович, Ясніцька Валентина Миколаївна, Венгер Галина Романівна). Протягом року громадська приймальня тісно співпрацювала з Департаментом соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницькою обласною радою, зокрема, з першим заступником голови обласної ради Андрійчук Н. В., яка постійно надавала консультації з приводу соціально-економічного розвитку району.

За сприяння Хмельницької обласної ради та Городоцької районної ради, де більшість складають депутати від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», були виділені кошти для утеплення Городоцької ЗОШ №2, а також з держбюджету виділені кошти на утеплення Городоцької ЗОШ І ст.

Депутатами районної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» подані депутатські запити щодо:

 • виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення ремонту стадіону «Колос» в м. Городку,
 • реконструкції стели «Рідна Городоччина».

За сприяння депутата Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Коваль Л. М. було виділено кошти для придбання шкільних меблів для Кам’янської ЗОШ І-ІІ ст., а також за сприяння депутатів облради Поворозника В. В. та Коваль Л. М. виділена грошова допомога на дороговартісне лікування.

Громадська приймальня вчасно відреагувала на звернення Релігійної місії «Карітас-Спес-Городок» (м. Городок, пров. Ванагса, 14) щодо допомоги у питанні визнання гуманітарною допомогою вантаж, який надійшов на адресу Релігійної місії від благодійної організації Євхаристійне Апостольство Божого Милосердя Спільнота Мирян Ордену Отців Маріянів Непорочного Зачаття (США, Флорида, 33578-5303). Народний депутат України Герега О. В. звернувся до Міністерства соціальної політики України і питання було вирішено.

Також важливим було звернення жителя Городоччини Шароварського В. В. щодо отримання земельного паю. Відповідально поставились до цього питання в Городоцькому районному та Хмельницькому обласному відділенні Головного управління Держгеокадастру. Заявнику було надано конкретну професійну відповідь для вирішення його питання.

Працівники громадської приймальні в м. Городок здатні поставити себе на місце інших людей і зрозуміти хід їхніх думок. Вони вміють спонукати до діяльності інших людей, цікавляться своїми побратимами, відчувають найбільші труднощі в їх житті, і намагаються допомогти. Перш, ніж приступати до обговорення проблеми, яка цікавить виборців, вони уважно вислуховують своїх співрозмовників. Саме тому вони з кожним днем стають ближчими до людей і вирішують їх проблеми.

Дунаєвецький район

Приймальня народного депутата України Олександра Володимировича Гереги розташована за адресою: м. Дунаївці, вул. Красінських,10, працює з 2012 року, прийом громадян проводиться щоденно з 9.00 до 18.00 години.

Протягом 2017 року в приймальню надійшло 353 звернення, з них:

 • письмових – 100,
 • усних – 253,
 • в тому числі колективних - 26,

всього звернулося 525 людей, 74% звернень вирішено позитивно.

Найчастіше громадяни зверталися з питаннями щодо надання матеріальної допомоги на лікування, відновлення житла після пожежі, ремонт храмів, шкіл, ФАПів, клубів, бібліотек у старостинських округах, покращення житлових умов переселенців.

Здійснено заходи з теплозбереження у Рудській ЗОШ І-ІІ ст. та Балинській ЗОШ І-ІІІ ст., замінено 44 вікна, покращено матеріально-технічну базу Балинського ВПУ № 36, учням вручено телевізор, покращено умови у будинках громади сіл Сивороги, Заставля – вручено 100 стільців, килим – вихованцям Гірчичнянського ДНЗ, відкритого після реконструкції.

Прийнято, оформлено та надіслано депутатам Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» 42 пакети документів для надання матеріальної допомоги на лікування.

Надано матеріальну допомогу жителям багатоквартирного будинку у м. Дунаївці (9 квартир), с. Маків, с. Маліївці, квартири та будинки яких постраждали внаслідок пожежі. Заявникам надано будівельні матеріали, замінено вхідні та міжкімнатні двері у квартирах, перекрито дах будинку у с. Маків.

Надійшло 11 звернень від релігійних установ району, яким було надано будівельні матеріали, обігрівачі, фарбу, організовано екскурсійну поїздку  прихожан до Почаївської Лаври. 

Вирішено позитивно 6 звернень жителів м. Дунаївці щодо оновлення дитячих майданчиків, в облаштуванні яких активну участь прийняли працівники приймальні.

Велика увага приділяється зверненням соціально незахищених верст населення. За сприяння народного депутата України Гереги О. В. замінено дах у Смотрицькому будинку інтернаті для людей похилого віку та інвалідів, покращено умови проживання інваліду І групи с. Чечельник. З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю провідали інвалідів І та ІІ груп Смотрицької ОТГ.

Позитивно вирішено питання щодо покращення умов проживання переселенців у смт. Смотрич, с. Балин.

Приймальна народного депутата України Гереги О. В. у м. Дунаївці співпрацює з ветеранськими організаціями, позашкільними, шкільними та спортивними закладами, старостами сіл району. Вихованцям дитячої школи мистецтв надано матеріальну допомогу для участі у Міжнародному фестивалі-конкурсі музики і танцю «НЕЙ –ПОРІ 2017» у Греції.  

Чемеровецький район

Народний депутат України Олександр Володимирович Герега неодноразово виправдав довіру кожного виборця, що віддав за нього голос. Адже основний принцип роботи народного обранця – відповідальність перед громадянами, які його обирають. Для здійснення постійного зв’язку з громадою у смт. Чемерівці працює приймальня за адресою: вул. Центральна, буд. 24/4. Прийом громадян здійснюється щоденно з 09:00 до 18.00 години.

Кількість звернень громадян у 2017 р. – 696, з них:

 • письмових – 196,
 • усних – 456,
 • колективних – 44.

Основною тематикою депутатських звернень є проблеми житлово-комунального господарства, правові питання, проблемні питання медичної допомоги, освітянської галузі, екології та природних ресурсів, земельні питання та питання аграрного сектору.

Працюючи в громадській приймальні, щоденно по грошову допомогу на дороговартісне та оперативне лікування звертаються мешканці району. Тому депутатом Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Савчуком Олександром Петровичем на сесію обласної ради було винесено депутатський запит від 10.07.2017 р. до Департаментів соціального захисту та охорони здоров’я про відшкодування коштів, витрачених на дороговартісне лікування.

В січні 2018 р. було повідомлено, що з урахуванням пропозицій, викладених в депутатському запиті, кожен зможе отримати відшкодування коштів на лікування. Прийнято та подано в Хмельницький Департамент соціального захисту населення 101 пакет відповідних документів на засідання комісії з призначення коштів.

Також надходять звернення про надання будівельних матеріалів для відновлення житлових будинків, що постраждали внаслідок пожежі, ремонтів водогону, закладів освіти та закладів культури.

Допомога територіальним громадам:

 • надані будівельні матеріали мешканцям Чемеровеччини для відновлення житлових будинків, що постраждали внаслідок пожежі: шифер, брус, дошка, двері вхідні міжкімнатні, плити ОСБ, розетки, вмикачі, плафони, лінолеум, кабель двожильний, кухонні столи, постільна білизна.

с. Кугаївці – Бевз Ігор Миколайович,

                  – Ужейко Галина Іванівна,

с. Цикова  – Білоус Марина Віталіївна,

с. Демківці – Шептицька Ольга Миколаївна,

с. Жабинці – Красноход Галина Іванівна.

Надійшло 9 звернень від релігійних громад різних конфесій. Для обігріву в зимовий період надані обігрівачі та організовані поїздки для 250 прихожан Української греко-католицької церкви Успіння Пресвятої Богородиці смт. Чемерівці і с. Вікторівка у м. Мукачево Івано-Франківської області, 2 поїздки до м. Львів, 2 – до святинь Зарваниці.

Значна увага приділяється зверненням соціально незахищених верств населення, ветеранів Чемеровецької районної ради. З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю провідали діток з обмеженими можливостями.

 • Приймальня народного депутата України Олександра Володимировича Гереги співпрацює з Чемеровецьким районним будинком школярів

Разом з лідерами учнівського самоврядування був організований фестиваль «Весна на Чемеровеччині».

Співпраця з відділом освіти, культури, молоті та спорту Чемеровецької РДА надає позитивні результати в плані виховання творчої молоді, з відділом соціального захисту населення і праці – в роботі з малозабезпеченими громадянами, військовим комісаріатом – в отриманні статусу учасника бойових дій.

Ярмолинецький район

Як тільки у 2012 р. у Ярмолинецькому районі запрацювала громадська приймальня народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, до неї потягнулись люди – жителі сіл та райцентру, бо одразу відчули – тут допомагають розв’язувати життєво важливі питання, які хвилюють краян.

Не виключенням став і минулий 2017 рік. За цей час до приймальні надійшло 106 звернень. Ці звернення стосувались різних сфер життєдіяльності, а саме: надання допомоги на лікування, покращення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти, медицини та культури, проблем житлово-комунального господарства, земельних питань тощо.

Допомога людям, які боряться із важкими хворобами, не залишає байдужими членів команди «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», серед яких – депутати обласної, районної та селищної рад. За рахунок коштів депутатського фонду, депутати Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Андрій Шутяк та Іван Кирилюк у 2017 році надали допомогу хворим жителям Ярмолинецького району на суму 50 000 грн.

Завдяки зусиллям та за ініціативи голови депутатської фракції політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Ярмолинецької селищної ради Валентини Бакун, депутатами цієї ради було прийнято рішення про виділення 5 000 грн. тим хворим жителям селища, які надавали на розгляд сесії відповідні документи медичних закладів. Ця ініціатива дозволила ярмолинчанам скористатися такою, вкрай необхідною їм допомогою.

Щодо надання допомоги закладам освіти, культури та охорони здоров’я, то у цьому напрямку, завдяки злагодженій та ефективній роботі ГО «За конкретні справи» вдалось значно полегшити працю співробітників бюджетної сфери, які відчували нестачу меблів, технічних засобів та ін.

Так, цьогоріч Солобковецька ЗОШ отримала сучасну мультимедійну дошку, а сільський Будинок культури цього ж села – нову акустичну систему. Таке ж акустичне обладнання отримали сільські клуби у Глушківцях та Стріхівцях. Комп’ютери (б/в) було надано школярам Стріховець та Глушковець, Глушковецькій бібліотеці. Нові ноутбуки для роботи у селах отримали Баламутівський НВК, Проскурівський сільський Будинок культури. Навчально-виховний комплекс у с. Баламутівка завдяки ГО «За конкретні справи» за зверненням до громадської приймальні оновився мультимедійним проектором з екраном, акустичною системою, 80 новенькими стільцями до актової зали, тенісним столом для занять спортом.

У зимовий період сільські ФАПи та заклади культури страждають від холоду. Тому, згідно звернень, обігрівачі УФО були надані Глушковецькому та Михалковецькому сільському клубу.

Особливу подяку висловлювали педагогічний та учнівський колективи Монастироцької ЗОШ І-ІІ ступенів. Невеличка сільська школа, яку відвідують діти з трьох населених пунктів вже була на грані закриття. Завдяки команді «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» школу не лише не закрили, але й надали для успішного навчання та виховання школярів мультимедійний проектор з екраном та ноутбук.

Обігрівачі отримали і заклади невеличких сіл, які наразі входять до складу Баламутівської сільської ради: Іванковецький сільський клуб, клуб села Лугове, ФАП (с. Іванківці).

Ще однією важливою проблемою, з якою звертаються до громадської приймальні жителі району – це ті родини, які постраждали внаслідок пожеж. За минулий рік три сім’ї отримали допомогу будматеріалами для відновлення житлових будинків. Це Ревкало Г. І. (с. Глушківці), Лис І. І. (смт Ярмолинці), Кільмар В. П. (с. Соколівка).

У селі Томашівка влітку 2017 р. було встановлено дитячий майданчик, який став його окрасою. А для занять спортом учні Ярмолинецького НВК та ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 отримали 14 баскетбольних та футбольних, 30 м’ячів надано учням переможцям районного етапу патріотичної гри «Сокіл-Джура».

Депутат обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Андрій Шутяк підготував депутатський запит щодо вжиття заходів, спрямованих на припинення масових порушень прав селян – власників землі (паїв) сіл Сутківці, Боднарівка, Лисівка Ярмолинецького району посадовими особами СТОВ «Берегиня», ПП «Аграрна компанія - 2004».

У зв’язку з тим, що питання, озвучене у даному запиті з червня були не вирішені, він був продовжений та буде знятий з контролю лише у випадку припинення порушень.

За сприяння депутатів облради Андрія Шутяка та Івана Кирилюка (депутатська фракція ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ») з обласного бюджету були виділені кошти у сумі 2 млн. гривень для придбання сучасної котельні на альтернативному паливі (щепа, дрова) для Ярмолинецької центральної районної лікарні.

Котельню вже змонтовано і вона успішно працює та економить бюджетні кошти. У зв’язку з цим висловлюємо подяку Департаменту фінансів ОДА (директор департаменту фінансів ОДА – Пенюшкевич С. А.) за підтримку наших депутатів та вчасне виділення даних коштів.

Депутати обласної ради реагують на звернення, як окремих громадян, так і цілих колективів. Восени 2017 р. за сприяння Шутяка А. В. та Кирилюка І. І. та за активної участі жителів вулиці Кості Вегера, що у райцентрі, було обладнано сучасний дитячий майданчик, який урочисто відкрито у мікрорайоні. Саме так вирішили питання із заміною водогінної труби для жителів вулиці Індустріальна.

Організовувались і масові культурно-просвітницькі заходи, у яких взяли участь сотні жителів Ярмолинеччини. Серед них – презентація книги «Коли твій дім забрала війна» на основі життєвих історій тимчасово переселених жителів окупованих територій Донецької та Луганської областей, виданої українським інститутом дослідження екстремізму; одноденна поїздка для 355 мешканців району у місто Львів, чотириденна пізнавальна поїздка в Карпати для переможців «Спартакіади Поділля» - команди Ярмолинецького району із перетягування канату.

Як учасник АТО, депутат обласної ради Шутяк Андрій Васильович постійно допомагає благодійній організації «Волонтер Ярмолинеччини» у зборі та відправці у зону бойових дій продуктів харчування, засобів особистої гігієни, надає допомогу у забезпеченні волонтерської організації паливно-мастильними матеріалами. Суттєва допомога надавалась і продовжує надаватись військовій частині А2730 місцевого гарнізону, військовослужбовці якої теж постійно виїжджають нести службу у зону АТО. Це – матеріали для обладнання тимчасових помешкань, технічні засоби, спортивний інвентар, теплові генератори для обігріву особового складу в казармах, бойлери для облаштування душових кімнат для солдатів строкової та контрактної служби.

Щира подяка за активну співпрацю, спрямовану на розвиток громад сільським головам, депутатам різних рівнів, керівникам установ та організацій, громадським об’єднанням, які виявляють ініціативу та підтримують партнерські стосунки із командою «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ».