Городок: реалізація проекту «Освітлення вулиць»

Зовнішнє освітлення забезпечує життєдіяльність в умовах недостатньої видимості або в темний час доби, а також створює безпеку й комфорт для всіх учасників дорожнього руху. Саме зовнішнє освітлення допомагає пішоходам і водіям правильно сприймати напрямок руху, поверхню й межі доріг, можливі перепони на ній.

Не один десяток років жителі м. Городок Хмельницької області, а саме вулиць: Виговського, 1-го Травня, Ціолковського, Мархлівської, Сагайдачного, Коцюбинського, 8-го Березня, Ковпака, Комсомольської, Лізи Чайкіної, Новодвірської, Станційної, провулків: Свердлова, Чапаєва, Маяковського та Річного чекали вуличного освітлення.

І ось, в кінці 2017 року, їх давня мрія здійснилась. Завдяки народному депутату України Герезі Олександру Володимировичу, який долучився до міського проекту «Освітлення вулиць» та зумів спрямувати кошти державного бюджету в сумі 1 млн. 491 тис. грн., він був реалізований, за що мешканці міста щиро дякують народному обранцю.
Роботи з освітлення міста проводили професіонали – працівники комунального підприємства "Городоккомунсервіс" у складі бригадира Врони Ігоря Йосиповича – енергетика, Штена Артура Юрійовича - електрика, Марамона Олександра Михайловича - оператора автопідйомника, інші.

Олександр Володимирович планує і у 2018 р., відповідно до статті 28 Закону України "Про Державний бюджет України", разом з Кабінетом Міністрів України, залучати кошти місцевим бюджетам округу на здійснення заходів щодо їх соціально-економічного розвитку."