Крок до відновлення права завдяки об’єднаним зусиллям

На сайті «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» ми вже розповідали про ситуацію на Зарічанському ринку у Чемеровецькому районі на Хмельниччині. З 19 листопада 2017 р. на його території плату за послуги та користування торгівельними площами нарешті отримує КП «Зарічанський ринок», усі виручені кошти йдуть на потреби громади, якій і належить земельна ділянка.

«Напередодні новорічно-різдвяних свят від себе особисто та від імені громади сіл Зарічанка і Драганівка висловлюю щирі слова подяки всім, хто сприяв у відновленні верховенства права та права КП «Зарічанський ринок» на здійснення законної господарської діяльності. Бажаю, перш за все, миру для нашої України, міцного здоров’я та наснаги і надалі залишатися такими ж активними захисниками законності та справедливості!

Нехай цей приклад послужить застереженням усім тим, хто вважає, що гроші та тимчасова влада вирішують усе. А тим, хто потребує допомоги, розуміння, підтвердить, що завжди найдуться люди, готові протягнути руку допомоги!»

В знак подяки за підтримку і взаєморозуміння відзнаки Зарічанської сільської ради отримали депутат Хмельницької обласної ради О. Савчук, Спілка учасників АТО Городоцького району в особі директора спортивного комплексу «Епіцентр» В. Парамея.

Автор: В. Олійник, Зарічанський сільський голова


Автор: В. Олійник