Впевненими кроками – в царину знань!

Дунаєвеччина

Депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Уляна Ткаченко привітала учнів Дунаєвеччини – шкіл с. Томашівка, с. Лошківці, с. Міцівці та с. Мукарів. Традиційно не без уваги залишились найменші учні – першокласники. За підтримки народного депутата України Олександра Володимировича Гереги більше 6000 маленьких першачків отримали шкільні приладдя, які неодмінно стануть в нагоді на заняттях, школам були передані цінні подарунки.

Працівники Дунаєвецької громадської приймальні народного депутата України О.В. Гереги прийняли участь в святковій лінійці та привітали усіх присутніх з 1 вересня:

«Велика дружна команда політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» щиро вітає усіх з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності!

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Політична сила «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» на чолі з народним депутатом України Олександром Герегою бажає усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Ми впевнені, що Ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті!

Висловлюємо найщиріші слова подяки вчителям, які навчають і плекають справжніх патріотів нашої держави, їх мудрість і великодушність залишається із Вами, дорогі учні, на все життя.

Нехай увесь навчальний рік буде мирним, теплим та радісним, а добрий настрій пануватиме у кожному класі, у кожній родині!

Зі святом, дорогі друзі! У добру путь по країні знань!»

Городоччина

1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

Працівники Городоцької громадської приймальні народного депутата України О.В. Гереги привітали усіх присутніх з 1 вересня:

Представники громадської організації «За конкретні справи», лідером якої є народний депутат України Олександр Герега, у День знань привітали вчительські та учнівські колективи із початком нового навчального року, вручили 430 першокласникам Городоччини подарункові набори:

«У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приніс тільки приємні враження! Городоччина – за конкретні справи!»

Також працівники громадської приймальні завітали на свято до школи з польською мовою навчання, де був присутній Леон Дубравський, єпискосп Кам’янець-Подільської Дієцезії.

Чемеровеччина

«І знову перший дзвоник закликає школярів та педагогів у царину знань. Тож хай будуть впевненими кроки, хай здійснюються всі задуми, хай сонячним і щасливим буде кожен день у новому навчальному році!» 

"Нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним! Гарної вам подорожі країною знань!"