Маленькі хокеїсти готуються до змагань і перемог

У лютому 2019 р. до народного депутата України Гереги О.В. звернулися батьки та тренер ДЮСШ з проханням функціонування та розвитку дитячої хокейної команди, яка з 2017 р. функціонує у ДЮСШ «Крижинка», налічує 41 дитину-спортсмена віком 6-9 років.

Тренерський склад, очолюваний Литвиненком Ігорем Петровичем, високо професіоналом, має організаційні здібності, вміло зацікавлює дітей та залучає до занять хокеєм. Сам Литвиненко І. П. – професійний хокеїст, який довгий час займався хокеєм у США. Після завершення кар’єри оволодів фахом тренера.

Плани команди – це створення потужного дитячого колективу, який би гідно представляв хокей, як в Україні, так і у міжнародних змаганнях. Але тренувальний процес передбачає багато витрат на необхідне спорядження та обладунки для маленьких хокеїстів, виїзди на змагання, у літні тренувальні табори. Тому недостатність фінансування команди, а також вирішення питання додаткових занять на льодових майданчиках змусили звернутися до Гереги Олександра Володимировича, народного депутата України, Президента важкої атлетики України, Віце-президента Федерації Футболу України, який багато часу приділяє розвитку спорту в Україні.

Олександр Володимирович звернувся до Київського міського голови Кличка В. В. з проханням розглянути проблеми дитячої хокейної команди, яка займається на базі ДЮСШ «Крижинка». Була отримана відповідь, а також подяка від батьківського колективу.

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.