Спорт – запорука здоров’я дітей України

Погляди на навколишній світ формуються з ранніх років. Заняття спортом в дитинстві сприяють тому, що і в майбутньому дитина буде любити рухатися, вести активний спосіб життя. А це означає, що і в дорослому житті буде активною і цілеспрямованою людиною і завжди буде йти до мети і домагатися її. Цьому і вчить спорт. Також дитина стане більш терплячою і стриманішою, навчиться себе контролювати, стане уважною і дисциплінованою, а ще у неї будуть виховуватися вольові якості, а це також дуже важливо.

27 березня 2019 р. на легендарному мадридському стадіоні «Сантьяго Бернабеу» підписано історичну угоду про співробітництво між громадською організацією «Епіцентр дітям» та Фондом «Реал Мадрид».

До вже працюючої у Тернополі безкоштовної школи для дітей з соціально незахищених родин тільки найближчим часом відкриються ще дві школи: на Хмельниччині та Київщині.

А значить сотні дітей з незаможних родин отримають шанс на інше життя!

«Разом з любов'ю до спорту діти придбають і деякі якості та навички, які знадобляться в житті. Командні види спорту дозволять навчитися їм взаємодіяти з іншими людьми. Окрім цього спорт подарує нових друзів і товаришів, займе час школярів і не дозволить їм байдикувати», –  підкреслив народний депутат України, віце-президент ФФУ України, президент Федерації важкої атлетики України Олександр Володимирович Герега.

 

 

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.