Село Криків на Чемеровеччині: робимо наш храм все кращим

Церква Архистратига Михаїла Православної церкви України в Крикові на Чемеровеччині своє друге дихання отримала на початку 1990-х років, коли місцеві жителі за підтримки тодішнього голови місцевого колгоспу Василя Кадиша вирішили відбудувати храм. Церква в селі завжди стояла на цьому місці, але комуністична влада в часи гоніння християнства облаштувала тут магазин, склад. А тому приміщення залишилося, і його добудували, відремонтували.

З кожним роком по крупинці криківчани робили свій храм все кращим і кращим, поліпшували благоустрій на прилеглій території. А на поклик церковного дзвону збігалися малі й дорослі, щоб прихилитися перед іконами і помолитися Богу.

Наразі прихід нашої церкви складає від 30 до 40 осіб у святкові дні. А настоятелем храму служить о. Ігор Гайдук, якого ми поважаємо і цінуємо.

Проблемою ж для приходу виявилася відсутність опалення в церкві. Колись тут провели газ, але через високі тарифи ми не маємо змогу оплачувати таке тепло. А морози взимку не лише шкодять вірянам, а й можуть псувати приміщення.

З проханням про допомогу я звернувся до народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, і відповідь не забарилася. Перед новорічними святами до нашої церкви завітали представники Чемеровецької громадської приймальні народного обранця і привезли електричний обігрівач. До речі, минулого року за сприяння народного депутата України О. В. Гереги ми утеплили і підбили стелю храму вагонкою.

Щиро дякуємо за розуміння і підтримку Олександру Герезі за постійну допомогу нашій церкві у вирішенні нагальних проблем! Нехай Ваші справи благословить Бог!

Автор: Ярослав ІВАШКО, депутат Чемеровецької селищної ради