Форум жінок Хмельниччини «Я – жінка, я – можу!»

7 грудня в урочистому залі Хмельницького університету управління та права пройшов Форум жінок Хмельниччини «Я – жінка, я – можу!», участь в якому взяли голова Дунаєвецької міської ОТГ Заяць Веліна Владиславівна, голова депутатської фракції політичної партії "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ" Хмельницької обласної ради Ткаченко Уляна Юріївна.

Основною метою Форуму є створення комунікативної платформи для жінок регіону з успішними представницями бізнесу, політики, культури, громадського сектору, дипломатичних установ, журналістики з України та країн ЄС; об’єднання знань та досвіду; налагодження подальшої співпраці для досягнення економічного зростання та підвищення конкурентоспроможності Хмельниччини та України загалом.

Форум проводився за сприяння голови Хмельницької ОДА, голови Хмельницької ради, Хмельницького міського голови та Хмельницької торгово-промислової палати. Організатором форуму виступила Аліна Скоморохова, співзасновниця Міжнародного об’єднання жінок-українок, генеральний директор ТОВ «Тін Імпекс», амбасадорка Міжнародної амбасади жінок-підприємниць в Україні, голова Благодійного фонду «Відродження Миньковецької держави».

Даний форум був організований задля об’єднання успішних жінок Хмельниччини та їх всебічного розвитку.

На заході обговорювали важливі теми сьогодення – жінки в політиці та бізнесі, гендерна рівність, що приховується за маскою успішної жінки та як при цьому залишитись люблячою жінкою та відповідальною матір'ю.